Ma 57 lat i zachwyca swoich fanów miłością do życia. Jak radzi sobie z hejtem?

O tym że data w paszporcie to tylko tylko cyfry słyszało większość z nas. Żywym dowodem na tę tezę jest amerykańska infuencerka Lonni Pike, która mimo ukończonych pięćdziesięciu siedmiu lat czuje i zachowuje się jak znacznie młodsza osoba.

Ubiera się w stylizacje których nie powstydziłyby się nastolatki. Do tego posiada liczne tatuaże które ochoczo eksponuje. Czy taki styl jest odpowiedni dla dojrzałej kobiety? My jesteśmy zdania, że wiek nie ma znaczenia, ale oceńcie sami.

Lonni prężnie udziela się w mediach społecznościowych. Tylko na instagramie, jej profil o nazwie “grayhairandtattoos” (siwe włosy i tatuaże), obserwuje ponad 110 tysięcy osób. Jak się okazuje nie wszystkim odpowiada młodzieżowa “stylówka” Pike.

 

Wielu ludzi w swych komentarzach neguje kobietę, pisząc że taki ubiór nie przystoi osobą w jej wieku. Uważają oni to za wielce niestosowne zachowanie którym naraża się na śmieszność. Jeden z niemiłych komentarzy brzmiał:
“Jesteś za stara, żeby ubierać się jak nastolatka

Influencerka postanowiła dobitnie odpowiedzieć wszystkim hejtującym ją osobom. W tym celu nagrała filmik w którym tłumaczy że w ogóle nie przejmuje się takimi opiniami: “Nie odpowiadam często na takie komentarze, ponieważ szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie, co ludzie myślą”

Wyjaśnia również że autorzy tych komentarzy muszą być bardzo ograniczeni pod tym względem. Zamartwiają się zbytnio jak będą odbierać ich ludzie, zamiast być po prostu sobą. Amerykanka uważa że powinniśmy nosić to co chcemy i wyrażać siebie bez względu na opinie innych. Taka postawa spodobała się zdecydowanej większości obserwujących, o czym świadczą komentarze pod tym viralowym nagraniem. Ludzie pisali że jest dla nich wzorem do naśladowania, chwaląc ją za pewność siebie i swoisty luz.

Nasze społeczeństwo przywykło do pewnych mentalnych standardów, które ograniczają i szufladkują swobodę wyrażania siebie.

 

Dla tego takie osoby jak Lonni Pike są bardzo potrzebne w dzisiejszym świecie, gdyż otwierają ludziom umysły i pozwalają uwolnić się od ograniczeń. Jej pozytywne nastawienie do siebie i otaczającego świata, jest zachowaniem godnym naśladowania. Ta niesamowita osoba udowadnia że mamy tyle lat, na ile się czujemy.

 

Najlepsze komedie z lat 70-tych

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię