Najlepsze ośrodki RV na Florydzie dla „Snowbirds”

Mianem Snowbirds określane są osoby, które to pakują swoje domostwo zimową porą i migrują do cieplejszych południowych miejsc w USA i poza.

Zanim pandemia spopularyzowała pracę zdalną, Snowbirds byli głównie emeryci, którzy bez problemu mogli spakować swoje życie w kilka walizek czy RV i wyruszyć na podbój południa. Dzisiaj ludzie w różnym wieku przemierzają tysiące mile w pogodni za słońcem i ciepłymi temperaturami.

Jednym z najpopularniejszych stanów wśród Snowbirds jest Floryda. Strona Let’s RV skompilowała listę najlepszych ośrodków RV na dłuższy pobyt.

1. Barrington Hills RV Resort

9412 New York Avenue, Hudson, FL 34667

Resort jest idealnym miejscem dla podróżnych, którzy chcą spędzić czas w aktywnym, malowniczym raju Port Richey.

2. Bulov RV Resort

3345 Old Kings Rd S, Flagler Beach, FL 32136

Bulow RV Resort to idealna lokalizacja dla tych, którzy cenią dziewicze środowisko Florydy. Położony nad brzegiem Bulow Creek, ośrodek oferuje pływanie łódką, wędkowanie, wędrówki i przejażdżki rowerowe.

3. Clerbrook Golf and RV Resort

20005 US Hwy 27N, Clermont, FL 34715

Położony jest wśród wzgórz Clermont na Florydzie na 287 akrach wspaniałego krajobrazu w samym sercu pięknego hrabstwa Lake. Bujna roślinność, połączone ze sobą stawy i kanały oraz majestatyczne drzewa sprawiają, że Clerbrook Golf and RV Resort jest niesamowity.

4. Sunshine Key RV Resort and Marina

38801 Overseas Hwy, Big Pine Key, FL 33043

Sunshine Key RV Resort and Marina to wyjątkowy ośrodek z przylegającą mariną, który oferuje poszukiwaczom przygód RV bezprecedensowy dostęp do tropikalnego środowiska wyspy.

5. Magic RV Resort

9600 US-192, Clermont, FL 34714

Ośrodek położony jest nad pięknym jeziorem Davenport w środkowej Florydzie. Około 9 km od Disneya i tylko kilka minut jazdy od najlepszych atrakcji, w tym: ekscytujących parków rozrywki, klubów golfowych, sklepów i restauracji.

6. Sunshine Travel RV Resort

9455 108th Ave, Vero Beach, FL 32967

Sunshine Travel RV Resort szczyci się doskonałą lokalizacją na dziewiczym Wybrzeżu Skarbów na Florydzie z pobliskimi plażami i możliwością wędkowania zarówno w wodach słodkich, jak i morskich.

7. Harbour Lakes RV Resort

3737 El Jobean Rd, Port Charlotte, FL 33953

Odkryj relaksujący, tropikalny styl życia u wybrzeży Zatoki Meksykańskiej na Florydzie. Harbour Lakes RV Resort znajduje się w pobliżu sklepów, plaż, restauracji, miejsc do wędkowania, teatrów i pól golfowych.

8. Miami Everglades Resort

20675 SW 162nd Ave, Miami, FL 33187

To 34 akry tropikalnego raju kempingowego wśród awokado, mango i palm, otoczonego tropikalnymi szkółkami kwiatowymi i farmami. Dogodnie zlokalizowany w pobliżu wielu atrakcji znajdujących się w okolicy. Park Narodowy Everglades znajduje się niecałe 10 mil os ośrodka, a Key Largo tylko 30 mil na południe.

9. Gulf View RV Resort

10205 Burnt Store Rd, Punta Gorda, FL 33950

Gulf View RV Resort w pobliżu Fort Myers znajduje się zaledwie 4 mile od historycznego centrum Punta Gorda i pobliskiej wioski rybackiej. Pobliskie butiki, sklepy, restauracje na nabrzeżu i różnorodne zajęcia rekreacyjne oferowane w okolicy zapewniają, że goście nigdy się nie nudzą.

10. Pioneer Village RV Resort

7974 Samville Rd, North Fort Myers, FL 33917

Pioneer Village RV Resort znajduje się w North Fort Myers około 25 minut od plaż w Zatoki Meksykańskiej. Ośrodek oferuje wspaniałe miejsca kampingowe, wyżywienia i atrakcje.

ZJ

Floryda – fakty i ciekawostki na temat Sunshine State

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię