Nie żyje Thomas Dobosz – 8 ofiara tragicznego wypadku rodziny z Rolling Meadows

Smutna wiadomość dotarła do naszej redakcji. Zmarł Thomas Dobosz – 32-letni uczestnik wypadku do którego doszło na drodze szybkiego ruchu, I-90. Thomas Dobosz był hospitalizowany w Loyola University Medical Center od czasu wypadku, do którego doszło nad ranem 31 lipca w Hampshire w powiecie McHenry.

Na miejscu zginęło 7 osób: 31-letnia Lauren Dobosz i pięcioro dzieci: dwie 13-letnie dziewczynki, 7- i 6-letni chłopcy oraz 5- letnia dziewczynka jak również 22-letnia kobieta która spowodowała wypadek. Jedyny ocalały z katastrofy, 32-letni Thomas Dobosz zmarł dzisiaj.

 

Wg ustaleń policji, tuż po 2.00 w nocy w niedzielę Thomas Dobosz podróżował w niebieskim vanie Chevy w kierunku zachodnim drogą I-90 w pobliżu Hampshire, gdy kierowca szarej Acury, 22-letnia Jennifer Fernandes z Carpentersville, nadjechała z przeciwnego kierunku i zderzyła się czołowo z pojazdem Dobosza. Oba samochody stanęły w płomieniach.

Przybyła na miejsce Policja znalazła martwą Jennifer Fernandes, a także wszystkich pasażerów Dobosza. Według zeznań sąsiadów, czworo z pięciorga dzieci znajdujących się w samochodzie było dziećmi Doboszów.

Współpracownicy Lauren Dobosz z Oriole Park Falcons ogłosili zbiórkę pieniędzy na pokrycie kosztów pogrzebu. Oto szczegóły zbiórki:

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię