Nowe wnętrza samolotów Boeing 787 PLL LOT – Nowy wymiar komfortu i luksusu w powietrzu

siedzenia lot Boeing 787
Fot. recaro-as.com

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły ekscytujące partnerstwo z renomowanym producentem siedzeń do samolotów, Recaro. Ta współpraca przyniesie nową erę komfortu i luksusu dla pasażerów podróżujących na długodystansowych lotach PLL LOT.

W ramach partnerstwa PLL LOT planuje zmodernizować kabiny swojej floty Boeingów 787 Dreamliner. To ogromny krok naprzód w kierunku poprawy doświadczenia pasażerów, szczególnie w klasie biznes, gdzie nowe wnętrza mają wywrzeć niezapomniane wrażenie.

siedzenia lot Boeing 787 biznes
Fot. recaro-as.com

Aktualny plan modernizacji zakłada odnowienie ośmiu samolotów 787 w okresie od III kwartału 2026 roku do 2030 roku. Jest to jednak tylko początek, biorąc pod uwagę, że flota dalekodystansowa PLL LOT składa się z 15 Boeingów 787 Dreamlinerów. To sugeruje, że linia lotnicza ma w planach dalsze modernizacje, ale szczegóły pozostają jeszcze tajemnicą.

Izabela Leszczyńska, Dyrektor ds. Produktu PLL LOT, podkreśla, że wybierając Recaro Aircraft Seating jako wyłącznego dostawcę siedzeń do swojej floty szerokokadłubowej do roku 2030, priorytetem było zapewnienie pasażerom komfortu i innowacyjności. To partnerstwo jest kamieniem milowym zarówno dla Polskich Linii Lotniczych LOT, jak i Recaro, ponieważ po raz pierwszy wspólnie realizują projekt szerokokadłubowy.

Recaro produkuje siedzenia klasy ekonomicznej w Polsce, co jest powodem do dumy. Seria CL6720, PL3530 i CL3810 to symbole zaangażowania w zapewnienie luksusowych i komfortowych podróży w klasach biznesowej, premium i ekonomicznej. To współpraca, która ma na celu ustanowienie nowych standardów w lotnictwie i poprawę jakości podróży cenionych pasażerów PLL LOT.

lotNowa klasa biznes PLL LOT

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów modernizacji jest wprowadzenie siedzeń klasy biznes z bezpośrednim dostępem do korytarzy. PLL LOT wybrało produkt CL6720 firmy Recaro, który zdążył już zyskać uznanie w linii Air China i Iberia.

Nowy produkt CL6720 tworzy wrażenie luksusowego apartamentu dzięki opcjonalnym przesuwanym drzwiom i indywidualnie regulowanym ustawieniom. To siedzenie oferuje więcej przestrzeni i nowoczesny design z wysokiej jakości materiałami wykończeniowymi. Dla podróżnych jest to równoznaczne z komfortem i wygodą. Dodatkowe przestrzenie do przechowywania osobistych rzeczy to kolejny atut tych siedzeń.

To znaczący krok naprzód w stosunku do obecnej konfiguracji klasy biznes, gdzie siedzenia ułożone są w układzie 2-2-2.

Nowa klasa ekonomiczna premium PLL LOT

Pasażerowie korzystający z klasy ekonomicznej premium na Boeingach 787 PLL LOT otrzymają nowe siedzenia typu PL3530 firmy Recaro. Te ergonomiczne fotele zostaną wyposażone w regulowane oparcie, amortyzację, oraz porty ładowania USB. To oznacza, że podróżujący w tej klasie będą mieli nie tylko wygodne siedzenia, ale także możliwość ładowania swoich urządzeń elektronicznych w trakcie lotu.

Nowa klasa ekonomiczna PLL LOT

Boeingi 787 PLL LOT zostaną również wyposażone w nowe fotele ekonomiczne z produktu CL3810 firmy Recaro. Te siedzenia oferują regulowany zagłówek, wsparcie lędźwiowe i opcję odchylenia oparcia o sześć cali. Chociaż fotele ekonomiczne Recaro są znane z lekkości, zapewniając większy komfort podróży, to ich wykończenie i design nadają wnętrzom nowoczesny i atrakcyjny wygląd.

Wprowadzenie tych nowoczesnych siedzeń do floty Boeingów 787 PLL LOT to ogromny krok naprzód w kierunku poprawy doświadczenia pasażerów. Nowe wnętrza, nowy poziom komfortu i nowoczesny design sprawią, że podróże długodystansowe stają się jeszcze bardziej przyjemne.

Dzięki tej inwestycji PLL LOT potwierdza swoje zaangażowanie w zapewnienie pasażerom najwyższej jakości podróży na międzynarodowych trasach. Biorąc pod uwagę, że modernizacja będzie trwać kilka lat, pasażerowie już teraz mogą czekać z niecierpliwością na nowe wnętrza samolotów i jeszcze lepsze wrażenia podczas lotu.

Plany wyjazdowe – ubezpieczenia na wakacje

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię