Oczyszczanie jelit wg św. Hildegardy

Czego wielu nie wie: Prawie 80% naszego układu odpornościowego znajduje się w jelitach. To tam wchłaniane są przez organizm składniki odżywcze i witaminy, ale także zanieczyszczenia i toksyny.

Hildegarda z Bingen uznała, że zdrowe jelita są podstawą dobrego samopoczucia fizycznego. Oprócz zdrowej diety opartej na Oryginalnym Orkiszu, konieczne jest regularne odkwaszanie, oczyszczanie i detoksykacja, aby pozbyć się produktów odpadowych z jelit. Oto polecany pakiet łatwego postu według Hildegardy z Bingen, szczególnie dla początkujących. Pakiet Slim-food jednocześnie stanowi podstawę do zmiany diety wg Hildegardy z Bingen.

Oczyszczanie i oczyszczanie jelita grubego

Antidotum na alergie jest Herba mellis . Specjalna kombinacja składników odżywczych pomaga przy problemach skórnych i jelitowych, a jednocześnie mobilizuje nasze siły obronne. Przeczytaj więcej o przyjmowaniu Herba Mellis z relacji naszych entuzjastycznych klientów.

Bardzo ważne jest jednak, aby przyjmować regularne dawki. Kolejnym hamulcem alergii jest – oprócz właściwej diety – także kuracja Korzeń Niedźwiedzia (korzeń Osha)- Miód Gruszkowy autorstwa Hildegardy z Bingen. Kuracja Niedźwiedzim Korzeniem (korzeń Osha)-Miodem Gruszkowym jest dostępna w postaci zmieszanego proszku lub jako gotowa mieszanka.

Kolejna wskazówka z medycyny Hildegardy : Alergiczne i ciężkie wysypki skórne oraz wszelkie alergie leczy się za pomocą wina z nasion Psyllium/Pchły (3 łyżki stołowe nasion Psyllium/Pchły zagotować w 1 litrze wina) 3 razy dziennie, kieliszek likieru przed posiłkami

Miod Gruszkowo Ziołowy
Przepis na miksturę świętej Hildegardy:
1. Gruszki w ilości ok. 1 – 1,5 kg obrane i pokrojone wrzucamy do garnka i gotujemy je w niewielkiej ilości wody.
2. Miód rozpuszczamy – jeśli podczas ogrzewania powstanie „piana” na nim to należy ją „zdjąć” – aby był lejący.
3. Wszystko mieszamy, blendujemy i przekładamy do słoiczków

Gorąco zachęcam do obejrzania naszego video na youtube jak przygotować tę miksturę:

Zakwas z buraków – odmładza, usuwa toksyny, reguluje funkcje wątroby

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię