Płukanie ust olejem ( ssanie oleju) – Ajurwedyjski sposób na czystą krew i zdrowe dziąsła

Ssanie oleju to prastara metoda poprawiająca jakość zdrowia licząca ponad 5000 tysięcy lat. Metoda, której nazwa brzmi dość dziwacznie wywodzi się z Ajurwedy (system medycyny rozwinięty w starożytności)  oraz z okresu starożytnej kultury wedyjskiej.

Propagator metody ajurwedyjskiej, dr Fedor Karach jest doskonałym przykładem cudownych możliwości ssania oleju. Tym właśnie sposobem pozbył się przewlekłych dolegliwości układu krążenia i stawów. Udowodnił również, że metoda ta ma wszechstronne zastosowanie w profilaktyce zapobiegania chorobom układu sercowego, hormonalnego i trawiennego.

 

Ssanie oleju ma moc leczniczego działania na około 30 chorób i dolegliwości ustrojowych w tym:

Po co cała ta zabawa? Komu może być pomocna i jakie daje korzyści?

 Ssanie oleju uniemożliwia niepożądanym bakteriom możliwość rozwoju poprzez tworzenie warstwy ochronnej w jamie ustnej, gdzie codziennie gromadzi się ogromna liczba drobnoustrojów, resztek jedzenia. Podczas szczotkowania szczątki te są usunięte zaledwie w małej części – nie wystarczającej, aby zachować pełną równowagę i zdrowie. Mikroorganizmy znajdujące się w jamie ustnej zaburzają również gospodarkę biochemiczną ciała. Olej jest zdecydowanie skuteczniejszym sposobem na zarówni zachowanie jak i odzyskanie zdrowia. Olej likwiduje i blokuje niechciane zanieczyszczenia, detoksykuje organizm i oczyszcza krew przez błony śluzowe jamy ustnej. Wzmacnia dziąsła i poprawia koloryt zębów, czyszcząc przy tym język i odświeża oddech.

Jak wygląda sesja ssania oleju i jak długo trwa?

Podczas procesu ssania oleju ( na przykłada kokosowego lub słonecznikowego ) trwającego 20-25 minut bakterie przyklejają się do oleistej membrany bez możliwości odklejenia. Olej łączy się ze śliną i wchodzi w reakcję z enzymami pochłaniającymi toksyny z krwi. Zamienia się w białą ciecz wraz z bakteriami. Zanieczyszczenia wraz z olejem wypluwa się do toalety lub ręcznika papierowego płucząc jamę ustną. Zęby powinny następnie zostać umyte pastą do zębów.

Jak szybko można zauważyć efekty ssania oleju?

Efekty można już zauważyć po kilku sesjach. Bielsze zęby, mniej kamienia nazębnego. Znika również nieprzyjemny zapach z ust. Język i dziąsła zaczynają wracać do zdrowego stanu. Zalegający śluz zaczyna powoli spływać z tylnych ścian gardła a zatoki odblokowują się z jego nadmiaru.

 

Pan i Pani Rao czyli żywe przykłady na skuteczność ssania oleju

Kolejnym potwierdzeniem skuteczności działania metody ssania oleju zaczerpniętej z Ajurwedy jest postać emerytowanego wojskowego pochodzącego z Indii Tammala Koteswara Rao, który w raz z żoną stosowali regularnie tę metodę i w wieku sześćdziesięciu trzech lat wyleczyli się z wielu dolegliwości dokuczających im przez wiele lat. Problemy trawienne, katar, bezsenność, reakcje alergiczne, artretyzm i nadciśnienie to część wyeliminowanych przypadłości państwa Rao.

Jak większość metod alternatywnych medycyny niekonwencjonalnej trzeba wziąć pod uwagę fakt, że cierpliwość i czas mają tu duże znaczenie. Konsekwentne praktykowanie przez ponad rok stosowania ssania oleju uczyniło państwa Rao szczęśliwymi i zdrowymi ludźmi.

Pan Rao nie poprzestał jednak tylko na swoim szczęściu – zapragnął podzielić się tą metodą ze wszystkimi, propagując ssanie oleju jako sposób uzdrawiający ciało i duszę nawet w tak zaawansowanym wieku.

Francesca&Love

Co się stanie w organizmie jak zrezygnujesz z cukru? Fenomenalne!

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię