Poczekalnie lotnicze Delta Airlines – Delta Sky Club

Jeśli szukasz cichego miejsca na odpoczynek między lotami Delta Airlines, przynależenie do Delta Sky Club może być rozwiązaniem dla ciebie.

W ponad 50 lokalizacjach klub w kraju i na świecie oferuje bezpłatne koktajle, świeże i zdrowe jedzenie, bezpłatne szybkie łącze Wi-Fi i wiele więcej.

 

Korzyści z przynależenia do Delta Sky Club

 • Asysta o lotach z Delta CareStandard
 • Zdrowe przekąski
 • Drinki w The BAR
 • Osobista pomoc w podróży
 • Prysznice w wybranych lokalizacjach
 • Centra biznesowe w wybranych lokalizacjach
 • Darmowe WiFi
 • Telewizja satelitarna, gazety i czasopisma
 • Łazienki
 • Gniazda do ładowania urządzeń
 • Monitory informacji o lotach

Jak dostać się do Delta Sky Club

 1. Executive Membership

Obejmuje nieograniczony dostęp do klubu dla członka i maksymalnie dwóch gości na wizytę (lub współmałżonka/partnera domowego i dzieci poniżej 21 roku życia). Stawka roczna: 845 USD lub 84 500 mil.

 1. Individual Membership

Obejmuje nieograniczony dostęp do klubu tylko dla członka z wykupionym członkostwem indywidualnym. Członkowie mogą przyprowadzić do Klubu maksymalnie dwóch gości w cenie 39,00 USD za osobę za wizytę. Stawka roczna: 545 USD lub 54 500 mil.

 1. Karta kredytowa American Express Delta SkyMiles Reserve

Jako posiadacz karty Delta SkyMiles Reserve Card możesz korzystać z bezpłatnego dostępu do Delta Sky Club i dwóch jednorazowych przepustek dla gości rocznie. Roczna opłata: 550 USD.

 

 1. Karta kredytowa American Plantinum Card

Za posiadanie tej karty otrzymasz bezpłatny dostęp do Sky Club podczas lotu Delta Airlines. Możesz przyprowadzić do dwóch gości, którzy będą musieli zapłacić 39 USD za pobyt w klubie. Roczna opłata: 250 USD.

 1. Podróżuj na międzynarodowym bilecie w klasie pierwszej lub biznes

Jeśli lecisz pierwszą klasą biznesową lub pierwszą klasą międzynarodową z Delta lub partnerską linią lotniczą Sky Team, taką jak Air France lub KLM, możesz również otrzymać bezpłatny dostęp do Delta Sky Club. Na niektórych trasach transkontynentalnych w USA w kabinie klasy biznes Delta One również przysługuje bezpłatny dostęp do Delta Sky Club. Aby uzyskać bezpłatny wstęp do Delta Sky Club, lot musi być oznaczony jako lot Delta One.

 1. Diamond Medallion Status

Jeśli posiadasz status Diamond Medallion możesz wybrać bezpłatne indywidualne członkostwo Sky Club jako jedną z trzech rocznych korzyści statusu Diamond Medallion.

Regulamin Sky Club

 1. Klienci mogą uzyskać dostęp do klubów Delta Sky w dowolnym momencie w ciągu 3 godzin od zaplanowanej godziny odlotu
 2. Aby wejść na teren klubu należy posiadać ważne członkostwo w Delta Sky Club, jednodniową kartę pokładową lub inne dokumenty uwierzytelniające dane.
 3. Aby wejść do Klubów z barem alkoholowym samoobsługowym, należy mieć ukończone 21 lat, chyba że towarzyszy im odpowiedzialna, nadzorująca osoba dorosła, która jest również członkiem Klubu.
 4. Członek musi mieć dostęp do hali Delta, aby móc korzystać z Klubu w tej lokalizacji. Przepustki bramkowe nie będą wydawane.
 5. Ubiór w Delta Sky Club musi być zgodny z dobrym gustem i godną atmosferą.
 6. Członkowie Delta Sky Club nie mają już dostępu do poczekalni Air France, KLM Crown lub Virgin Australia; lub poczekalnie VS w LHR.
 7. Delta zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia dowolnego członkostwa lub usunięcia członka lub gościa za niewłaściwe zachowanie, w tym między innymi zachowanie niegodne, destrukcyjne, obraźliwe lub agresywne oraz za niezastosowanie się do warunków Członkostwa.

Gdzie można kupić członkostwo

 1. Online – https://www.delta.com/join-skymiles/
 2. Aplikując na stronie – https://apply.americanexpress.com/en-us/delta-fall-lto-september/page/16

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię