„Turysta” na Marsie? Zobacz o co tyle hałasu

Od jakiegoś czasu w sieci krąży zdjęcie panoramiczne, wykonane na powierzchni Marsa przez łazik NASA Perseverance, na którym uwieczniono coś przypominającego ludzką postać leżącą na skale. Wiele osób jak i badaczy zjawisk nadprzyrodzonych twierdzi ,że to może być istota pozaziemska zamieszkująca ten teren.

Scott Waring, który jest badaczem UFO twierdzi, iż uwieczniona na wykonanym przez łazik zdjęciu widać postać, która leży na jednym z kamieni znajdującym się na powierzchni Marsa. Ponadto stwierdził on, że owa postać ma na sobie buty czy nawet plecak a obok na skale widać coś co przypomina ślady, które postać za sobą zostawiła.

 

„Jest to osoba, która położyła się na skale i obserwowała łazik marsjański NASA z bezpiecznej odległości. Ten człowiek ma około pół metra wzrostu, widać jego klatkę piersiową, czerwonawe włosy, ubrany jest w ciemny strój, a na ramieniu ma niedbale położony szary przedmiot, który wygląda jak plecak. Za tą osobą widać na skale ślady stóp prowadzące do miejsca, w którym zdecydował się położyć”.

Czy badacz się myli? A może właśnie tak jest? Jedno jest pewne – podobnych przypadków, gdzie na zdjęciu z innej planety uchwycono coś przypominającego ludzką sylwetkę czy zwierzę było mnóstwo, a później okazywało się, że jest to tylko cień rzucany przez jakiś obiekt bądź skała która przybrała przypominający postać kształt.

Jakakolwiek by nie była prawda, czasem dobrze pomyśleć że nie jesteśmy sami we wszechświecie.

Diamentowe klątwy o których mówi cały świat

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię