Woda księżycowa – jak ją zrobić i jakie ma właściwości?

W zamierzchłych czasach pełni księżyca przypisywano magiczne moce oraz silny wpływ na ogólne samopoczucie człowieka. Niewątpliwie pełnia księżyca to wyjątkowy czas zarówno dla naszych marzeń jak i zmysłów.
Zgodnie z wierzeniami naszych przodków, woda wystawiona na działanie księżyca podczas pełni przejmuje jego magiczne właściwości.

Co to jest woda księżycowa?

Woda księżycowa to woda pozyskiwana z energii księżyca. Jest ona niezwykle cennym źródłem substancji dla naszego zdrowia oraz urody. Zalety tej energetycznej wody są doskonale znane i stosowane w medycynie naturalnej już od wielu lat.
W dawnych czasach wierzono, że moc księżyca zamknięta w wodzie to mikstura, za pomocą której odprawia się rytuały związane z magią i czarami.

Poznaj już teraz niezwykły księżycowy eliksir, którego moc z łatwością ujarzmisz w szklanej karafce lub buteleczce.

Jak przygotować wodę księżycową?

Przygotowanie wody księżycowej jest banalnie proste, wystarczy tylko wybrać na to odpowiedni moment.

Pełnia księżyca to dobry czas na pozyskanie wody księżycowej, gdyż księżyc świeci w tym okresie najmocniej i ma najwięcej energii. Magiczna moc księżyca jest wtedy najpotężniejsza i ma silne właściwości oczyszczające ciało i umysł.

Wlej czystą, niegazowaną i najlepiej źródlaną wodę do naczynia. Naczynie powinno być szklane i może być ręcznie zdobione za pomocą wzorków, kamyczków, ornamentów czy barwnych kwiatów.

Podczas pełni księżyca wystaw wodę w naczyniu na zewnątrz domu i pozostaw tam od zachodu do wschodu słońca. Nad ranem zabierz naczynie z wodą i wstaw je do lodówki. Schłodzoną wodę pij dla wzmocnienia codziennie z rana zaraz po przebudzeniu, po łyku przez 28 dni.

 

Jakie właściwości ma woda księżycowa?

 • Mikstura księżycowa wykorzystywana jest do odmładzania ciała oraz do nadawania zwykłym przedmiotom, niezwykłych mocy odpychających od człowieka zło.
 • O właściwościach wody może świadczyć fakt, iż kwiaty nią podlane zaczynają rosnąć bujnie i w oszałamiającym tempie.
 • Dzięki wodzie księżycowej ożywisz roślinność w swoim ogrodzie, a kwiaty odwdzięczą Ci się mocniejszym porostem.
 • Odpowiednio przygotowana woda księżycowa jest w stanie wpłynąć zbawiennie na ludzkie ciało, umysł i duszę. A co za tym idzie, wprowadza w nasze życie harmonię zmysłów, wzmaga w nas energię i optymizm.
 • Możesz ją także dodać do płukania włosów po umyciu, dzięki czemu zyskasz spokój i odprężenie.
 • Ubrania prane w pralce z dodatkiem kilku kropel wody księżycowej zapewnią Ci relaks w ciągu całego dnia oraz spokojny sen.
 • Księżycową wodą warto opłukać kryształy i narzędzia używane w rytuałach

Ciekawostki na temat wody księżycowej

 • Księżycowa moc połączona z wodą daje nam miksturę, którą można wykorzystać w rytuałach magicznych.
 • Legenda głosi, że woda księżycowa nabierze większej energetyzującej mocy, jeśli przed napełnieniem jej do naczynia wprawisz się w odpowiedni nastrój.
 • Pozytywna energia przeniknie wodę dobrymi wibracjami, jeśli oddasz się przed tym rytuałem np. medytacji. Sprawdzają się również ćwiczenia z jogi lub przebywanie na łonie natury, co pozwala ukoić skołatane myśli.
 • Wyszeptuj przy tym wszystkie swoje najskrytsze pragnienia, gdyż czas ten jest dla Ciebie bardzo łaskawy.

Kobieta.pro

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię