Zarabiaj robiąc zakupy – 8 najlepszych aplikacji oferujących zwrot gotówki za paragon

Zarabiaj robiąc zakupy. Jeśli szukasz łatwych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na produktach spożywczych i nie tylko, skorzystaj z tak zwanych „aplikacji z rabatem spożywczym”.

Nie musisz wycinać czy drukować kuponów. Wystarczy ściągnąć aplikację na telefon i zarejestrować się. Oszczędzasz poprzez skanowanie i wysyłanie paragonów.

Oto 8 popularnych aplikacji mobilnych z rabatami i zwrotem gotówki:

1. Fetch Rewards

Ta darmowa aplikacja pomaga w oszczędzaniu na codziennych zakupach spożywczych – nie ma żadnych ograniczeń w sklepie i nie wymaga żadnych dodatkowych ofert specjalnych. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie paragonu. Fetch Rewards po otrzymaniu twojego paragonu przyzna ci punkty za każdy artykuł spożywczy kupiony od ponad 250 popularnych marek dostępnych w aplikacji. Punkty możesz wymienić na darmowe karty podarunkowe do użycia w setkach popularnych sklepach.

2. Ibotta

Kolejna darmowa aplikacja umożliwiająca „zarabianie” podczas wydawania. Zwrot gotówki otrzymasz przy każdym zakupie on-line lub w sklepie. Ibotta nie wymaga żadnych kuponów, kodów rabatowych ani kodów promocyjnych. Ibotta oferuje oszczędności w ponad 500 ofert zniżkowych. Ibotta również uznaje kupony producentów, które można wykorzystać używając aplikację, aby otrzymać jeszcze wyższe oszczędności.

3. Checkout 51

Checkout 51 to łatwa w użyciu aplikacja typu cashback, która pozwala zaoszczędzić pieniądze na ulubionych markach. Rejestracja jest bezpłatna i możesz od razu zacząć oszczędzać dzięki kuponom i ofertom zwrotu pieniędzy na artykuły codziennego użytku, a nawet na zakup benzyny! Oferty zniżkowe są aktualizowana w każdy czwartek.

4. Receipt Hog

Darmowa i łatwa w użytku aplikacja Reciept Hog płaci gotówką niezależnie od tego gdzie robisz zakupy i co kupujesz. Receipt Hog pozwala ci również zarobić więcej wypełniając krótkie ankiety i grając w jednorękiego bandytę. Za zaoszczędzone pieniądze może kupić karty podarunkowe PayPal lub Amazon.

Receipt Hog

5. SavingStar

To bezpłatna aplikacja, która pomaga w łatwy sposób zaoszczędzić na zakupach spożywczych. SavingStar działa na dwa sposoby. Pierwszy to możesz wykorzystać oferty zniżkowe na artykuły spożywcze, łącząc je z kartami lojalnościowymi supermarketów, aptek czy drogerii, które posiadasz. Drugi sposób oszczędności to skan paragonu. Możesz wybrać tylko jedną opcję oszczędności. SavingStar automatycznie dodaje wartość każdej zrealizowanej oferty do twojego konta SavingStar. Gdy saldo twojego konta SavingStar osiągnie 20 USD, możesz wypłacić pieniądze. Oszczędności możesz wpłacić na swoje konto bankowe lub konto PayPal lub przekazać na cele charytatywne.

 

6. CoinOut

CoinOut zapłacić tobie za zakupy dokonane u dowolnego sprzedawcy. Nie musisz szukać konkretnych ofert zniżkowych ani tracić czasu, aby sprawdzić, czy dany sprzedawca jest objęty programem. Wystarczy, że w ciągu dwóch tygodni od pierwotnego zakup zeskanujesz i prześlesz paragon. CoinOut również daje cotygodniowe bonusy niespodzianki użytkownikom ich aplikacji.

CoinOut

7. Receipt Pal

Darmowa aplikacja Receipt Pal umożliwia zdobywanie kart podarunkowych i nagród pieniężnych w zamian za przesłanie paragonów za zakupy – w tym pokwitowań elektronicznych. Za każdy paragon użytkownik aplikacji zdobywa punkty, które są wymieniane na karty podarunkowe.

8. Makeena

Aplikacja Makeena nagradza Cię za kupowanie przedmiotów i artykułów spożywczych, które są dobre dla Ciebie i planety. Jeśli kupujesz organiczne, niezmodyfikowane genetycznie, bezglutenowe, roślinne, przyjazne dla środowiska, wolne od BPA i wolne od okrucieństwa rzeczy ta aplikacja jest dla ciebie. Makeena działa w każdym sklepie detalicznym i on-line. Możesz otrzymać zwrot gotówki i nagrody za kupowanie zdrowych i ekologicznych produktów z miejsc, w których lubisz robić zakupy. Każde zdobyte 20 USD można przelać na konto PayPal lub Venmo.

7 szybkich certyfikatów, które pomogą Ci znaleźć dobrze płatną pracę

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię