Oscary 2019: Wzruszające przemówienie Ramiego Malika

0
305
Czas czytania około < 1 minuta

Rami Malek, zdobywca Oscara za najlepszą rolę męską po odebraniu statuetki wygłosił wzruszającą przemowę. Po wszystkim spadł ze sceny. Niezbędna była pomoc medyków. Na szczęście aktorowi nic poważnego się nie stało. Poniżej pełna treść wzruszającego przemówienia Ramiego Malika.

Moja mama jest gdzieś tutaj, chcę jej powiedzieć: Kocham Cię, kobieto! Dziękuję mojej rodzinie za to wszystko. Mój tata nie doczekał tej chwili, ale myślę, że patrzy na mnie z góry.

To jest chwila epokowa, jestem ogromnie wdzięczny Wam wszystkim. Wszystkim, którzy wyciągnęli do mnie rękę i pomogli mi się tutaj znaleźć. Dziękuję Akademii, dziękuję ludziom, którzy dali mi szansę: Grand King, Sallivan, każdej osobie w Fox i New Regency.
Może nie byłem oczywistym wyborem do roli Freddie’ego Mercury’ego, ale w sumie wyszło nieźle. Dziękuję muzykom zespołu Queen za to, że pozwolili mi być maleńką częścią wyjątkowej legendy, zawsze będę waszym dłużnikiem.
Dziękuję mojemu zespołowi, aktorom, kocham was. Jesteście częścią mnie, jesteście lepsza częścią mnie, gdyby nie wy, nie byłoby mnie tu w tej chwili.
Zastanawiam się, co by pomyślał mały Rami gdyby wiedział, co pewnego dnia mu się przydarzy. Jego głowa mogłaby eksplodować. Ten dzieciak zmagał się z określeniem własnej osobowości.
Słuchajcie, stworzyliśmy film o homoseksualiście imigrancie, który przeżył swoje życie będąc po prostu sobą. Fakt, że świętujemy dzisiaj jest najlepszym dowodem na to, że tęsknimy za takimi historiami.
Jestem synem emigrantów z Egiptu, Amerykaninem w pierwszym pokoleniu i historia mojego życia pisze się właśnie teraz. Nie mogę być już bardziej wdzięczny wam i wszystkim, którzy we mnie uwierzyli. Tę chwilę zapamiętam do końca moich dni.
Lucy Boynton, jesteś sercem tego filmu, jesteś nadludzko utalentowana, zawojowałaś moje serce. Bardzo Ci dziękuję.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię