Niecodzienna oferta linii lotniczych Emirates

envato

Linie lotnicze na całym świecie, zmagające się ze skutkami ekonomicznymi wywołanymi pandemią koronawirusa, starają się przekonać potencjalnych turystów aby korzystali z ich usług.

Jedni obniżają ceny, drudzy kładą nacisk na przestrzeganie zasad higieny a jeszcze inni proponują dwa bilety w cenie jednego.

Tymczasem, linie lotnicze Emirates znane z jakości swoich podniebnych usług, proponują swoim klientom zwrot kosztów leczenia w chwili zarażenia COVID-19 na pokładach ich samolotów w wysokości 174 tysięcy dolarów. Dodatkowo 165 dolarów za każdy dzień czternastodniowej kwarantanny. W razie śmierci pasażera, Emirates zwracają część kosztów pogrzebu na sumę 1,765 dolarów.

Dotyczy to każdego podróżnego, który skorzysta z usług linii Emirates do 31 października.

Aby uzyskać odszkodowanie, nie potrzebna jest żadna rejestracja czy wypełnianie aplikacji. Wystarczy przedstawić bilet czy numer rezerwacji. W przypadku zachorowania podczas wakacji, po wcześniejszym locie samolotami z Dubaju, należy zadzwonić do centrum obsługi klienta pod numer +971 56 3589937 i poinformować o swoim przypadku.

Warto dodać, że lotniska w Dubaju od 1 sierpnia wymagają od każdej osoby udającej się w podróż ich narodowym przewoźnikiem, kopi ważnego badania na COVID-19 z ostatnich 96 godzin.

Jak donosi Business Insider, zapotrzebowanie na bilety lotnicze linii Emirates spadło w ostatnich miesiącach o 90 procent w porównaniu do tego samego okresu z 2019 roku.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię