Horoskop na sierpień dla wszystkich znaków zodiaku

Sierpień będzie miesiącem który należy poświęcić zdrowiu, rodzinie i znajomym. Zapomnicie o pracy i udajcie się na zasłużony odpoczynek. Postarajcie się pozbyć zmartwień i obaw – szczególnie takich, które od dłuższego czasu za wami chodzą.

Baran
Odrobina rekonwalescencji dobrze ci zrobi, zadbaj o zdrowie. Oddaj się również relaksowi i wszelkim przyjemnościom. Pora skończyć z oszczędzaniem i wyjechać na wakacje. W miłości powinieneś większą uwagę skierować na swojego partnera, który zasługuje na nieco więcej od ciebie.

Byk
Oddaj się aktywności fizycznej: wypróbuj czegoś nowego lub skorzystaj ze sprawdzonych metod. W interesach powinieneś zaryzykować z biznesem, który już od dawna chodzi ci po głowie. Kryzysy w związku, które wydają się trwałe, znajdą w sierpniu swoje dobre zakończenie.

Zobacz też: Kariera zgodna z Twoim znakiem zodiaku

Bliźnięta
Udaj się do lekarza aby rozwiązać problem ze zdrowiem, który dokucza ci już od dawna. W kwestiach finansowych możesz liczyć na przypływ gotówki z inwestycji poczynionej dawno temu. Jeżeli jesteś singlem – sierpień będzie miesiącem pełnym nowych miłości.

Rak
Coś nie pozwala ci należycie odpocząć – nadeszła pora na relaks i odpoczynek. Naucz się kontrolować swoje wydatki, nie wydawaj zbyt dużo – oszczędności zaowocują w przyszłości. W miłości powinieneś zaskoczyć czymś swojego partnera.

Lew
Jest to idealny czas na podróże i wakacje. W sierpniu będziesz pełen sił i chęci do działania. Zapomnij o oszczędnościach i pozwól sobie na odrobine przyjemności. Gwiazdy również podpowiadają, że spotkasz kogoś wyjątkowego, kto odmieni twoje życie.

Panna
Musisz pozbyć się nagromadzonego w tobie stresu i niepokoju. Pomyśl o swoich problemach i postara się znaleźć rozwiązanie. Pomocna może okazać się podróż w jakieś zaciszne miejsce. Jeżeli jesteś w związku – zakochasz się w swoim obecnym partnerze tak, jak na początku.

Czytaj również: Co mówi o Tobie Twój miesiąc urodzenia?

Waga
Czas aby powalczyć z nałogami, które mogą zagrozić poważnie twojemu zdrowiu. Sierpień będzie dobrą okazją do poczynienia oszczędności, które przydadzą się w przyszłości. W miłości – spotkasz partnera swoich marzeń.

Skorpion
Pomyśl o swoim zdrowiu i problemach zdrowotnych; przeanalizuj swoją dietę i zacznij się zdrowiej odżywiać. W pracy możesz liczyć na uznanie szefa, które być może przełoży się na podwyżkę lub awans. W miłości – sierpień będzie idealnym miesiącem do prowadzenia długich wieczornych rozmów z partnerem.

Strzelec
Spakuj walizkę, rodzinę lub znajomych i udaj się na zasłużone wakacje. Pomyśl również o zainwestowaniu pieniędzy – być może trafi ci się na to nie lada okazja – uważaj aby jej nie przegapić. Jeżeli jesteś w związku, w sierpniu przeżyjesz swój drugi miesiąc miodowy.

Koziorożec
Zatroszcz się o swoją dietę: powalcz z niezdrową żywnością. Udaj się na zakupy i spraw sobie odrobinę przyjemności: nowa książka? płyta? może film? W związku – zakończy się trwający od jakieś czasu konflikt z partnerem.

Zobacz: 5 cech osobowości, które posiadają ludzie bogaci

Wodnik
W sierpniu powinieneś oddać się medytacjom i rozmyślaniom. Postaraj pozbyć się obaw, które tak bardzo cię niepokoją. Zaproś znajomych lub rodzinę na wspólny posiłek lub do kina – nie martw się o swoje finanse.

Ryby
Przestań ciągle szukać oszczędności, myśleć o pracy i karierze. Porozmawiaj z rodziną o jej potrzebach, jedźcie na wspólne wakacje lub zakupy. W miłości możesz liczyć na zainteresowanie osoby, która podoba ci się już od dłuższego czasu.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię