Gra GTA Trilogy (nowa odsłona popularnej gry)

Zgodnie z wieloma wcześniejszymi doniesieniami i plotkami, Rockstar Games oficjalnie ogłosiło, że zremasteruje trzy najpopularniejsze tytuły Grand Theft Auto wszech czasów i wyda je razem w jednym pakiecie. Choć szczegóły na temat tej kolekcji są na razie skąpe, oficjalny tytuł pakietu to Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition.

Czytaj też: Twój telefon cię “szpieguje”? Chcesz chronić swoją prywatność? – zastosuj nasze wskazówki

Rockstar Games skorzystało z mediów społecznościowych, aby oficjalnie ogłosić nową wersję zremasterowanej trylogii Grand Theft Auto w formie zwiastuna teaserowego. Zwiastun, o którym mowa, nie zawierał żadnego faktycznego gameplay’u z kolekcji, ale mówił, że „więcej informacji pojawi się wkrótce”. Jeśli chodzi o tytuły, które znajdą się w tym pakiecie, będzie on zawierał Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City oraz Grand Theft Auto San Andreas.

Według informacji prasowej od Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ma ukazać się do końca 2021 roku, choć konkretna data premiery nie została jeszcze podana. Kolekcja trafi również na niemal wszystkie dostępne obecnie platformy, w tym PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC. Ponadto, trwają również prace nad mobilnymi wersjami Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, które ukażą się w 2022 roku.

Przeczytaj: Telegram – aplikacja alternatywna dla Facebooka i WhatsApp

Jeśli chodzi o to, czego można się spodziewać po Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition na froncie rozgrywki, Rockstar stwierdził, że wszystkie trzy tytuły w pakiecie zostały ulepszone graficznie, a także dodano kilka „nowoczesnych ulepszeń rozgrywki”. Pomimo tych nowoczesnych aktualizacji, Rockstar twierdzi jednak, że stara się zachować w tej nowej wersji klimat każdego z oryginalnych tytułów.

Na razie pozostaje sporo niewiadomych na temat Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, ale obiecano, że więcej informacji pojawi się w najbliższych tygodniach.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię