Horoskop na styczeń 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Astrologiczne niebo to fala aktywności, podobnie jak sezon poświąteczny. Jest kryzys czasowy, stos pracy, do której trzeba wrócić i melancholia, która pojawia się pod koniec długiego czasu wolnego od pracy i niektórych obowiązków.

1 stycznia znajduje Merkurego wchodzącego do Wodnika, gdzie przedłuży swój pobyt, gdy zmieni się w retrogradację 14 stycznia – często jest to czas przeglądu, dostosowania i czekania na różne wydarzenia. Nów księżyca w Koziorożcu wyłania się 2 stycznia, co pomoże stworzyć wspierające struktury i rutyny.

17 stycznia pełnia księżyca w Raku oświetli wszystko, co wzrosło od lipca 2021 roku. Ta pełnia księżyca znajduje się naprzeciwko Plutona, wywołując lęki związane z kończącymi się rzeczami. Uran, planeta chaosu i wyzwolenia, pnie się naprzód 18 stycznia, gdy prawdziwe węzły księżycowe również zmieniają znaki na Byka i Skorpiona – krótko mówiąc, zmiany są w toku.

Słońce wchodzi do Wodnika 19 stycznia, zapoczątkowując głęboką zimę na półkuli północnej. Mars wkracza do Koziorożca 24 stycznia, co zachęca do produktywności i pomaga nam załatwić sprawy. Merkury, wciąż w retrogradacji, wraca do Koziorożca 25 stycznia, miejmy nadzieję, że przekształci nasze ambitne pomysły w bardziej realistyczne możliwości.

Wenus w Koziorożcu w końcu pnie się naprzód 29 stycznia, być może miesięczna introspekcja, na której niektórzy z nas się skupiają, jeśli chodzi o nasze relacje, zacznie mieć sens. Nów księżyca, ponownie, tym razem w Wodniku, pojawia się 31 stycznia, rozpoczynając nowy roczny cykl.

Koziorożec

Wydaje się pomyślne, że w twoim znaku ma miejsce nów księżyca w ciągu pierwszych kilku dni pierwszego miesiąca nowego roku. Będzie to kładło nacisk lub wywierało dodatkową presję na wasze postanowienia „nowy rok, nowy ja”. Możesz także zastanowić się, jak być bardziej autonomicznym na dłuższą metę. „Nowe początki lub nie” – może się okazać, że wracasz do wydarzeń z przeszłości aby zbudować świetlaną przyszłość.

 

Wodnik

Pierwszy miesiąc roku zaczyna się od powodzi myśli, ale to nie jest z natury zła rzecz. Przekonasz się, że przetwarzasz, medytuj i zastanawiaj się, co to znaczy być tym, kim jesteś dzisiaj. Zarezerwuj wystarczająco dużo czasu na spokój w tym miesiącu i poświęć dla siebie wystarczająco dużo samotnych godzin, aby zrozumieć pomysły rojące się w twojej głowie.

Ryby

Jak zwykle oscylujesz między intensywnym pragnieniem połączenia się z innymi a tęsknotą za spokojną samotnością. Zwróć uwagę na samotność płynącą w twoich żyłach. Będziesz wiedział, co z nią zrobić, ponieważ smutne chwile nie będą ci obce. Mamy nadzieję, że znajdziesz poczucie przynależności do innych i w siebie, które będą wystarczająco silne, aby zapewnić ci wystarczającą opiekę.

Baran

Na ogół nie boisz się światła reflektorów. Jednak jesteś uwikłany w chęć bycia bardziej intencjonalnym, jeśli chodzi o to, jak jesteś postrzegany przez innych. Dawno minęły czasy obwiniania się o swoją reputację. W pewnym sensie chcesz doszlifować i kontrolować publiczne narracje o sobie. Może pomyśl o nawiązaniu kontaktu z przyjaciółmi i rodziną, którzy rozumieją i wspierają Cię – aby pomóc stworzyć wizerunek, który wydaje się bardziej zgodny z tym, kim się stajesz.

Byk

Często zastanawiasz się nad tym jak będzie wyglądała twoja przyszłość, nie inaczej jest teraz. Zazwyczaj jesteś pełen wzniosłych pomysłów na przyszłość i ogólnie czujesz się introspektywnie na temat roku, który przeminął. Choć może się to wydawać banalnie, śmiało utoruj swoją drogę do nowego roku. Musisz urzeczywistnić swoje myśli, aby pomóc ci zrozumieć siebie i swoje odczucia.

Bliźnięta

W styczniu będziesz odczuwać pewną dwoistość. Z jednej strony chcesz zwinąć się w bezpieczną pozycję embrionalną i oglądać swój najnowszy ulubiony serial w zaciszu własnego łóżka. Z drugiej strony ciągnie cię ku przygodzie, poznawaniu świata i odkrywaniu szeroko pojętego „nowego” – musisz znaleźć równowagę pomiędzy nimi.

Rak

Powitanie nowego roku często skłania cię do uhonorowania i podziękowania za wszystkie cenne relacje, które udało ci się utrzymać, a także do pamiętania o ludziach, których straciłeś po drodze. Życie wydaje się kruche, gdy przypomina ci się, że czas ciągle płynie do przodu, pomimo żalu i bólu, który nosisz. Daj sobie pozwolenie na bycie tak sentymentalnym, jak potrzebujesz.

Lew

Dla kogo tak bardzo się starasz i dlaczego? Pod wieloma względami wkładanie całego swojego wysiłku, jest jednym z twoich sposobów na wyrażanie miłości. Ale wzajemność jest kluczowa w każdym związku: nie możesz dawać tylko po to, aby stale otrzymywać mniej. Nadchodzący miesiąc wykorzystaj na ponowne przemyślenie wysiłku, który wkładasz i tego, jak hojnie dajesz. Pamiętaj, że nie wszyscy mówią tym samym językiem miłości co ty – jeśli nie otrzymujesz dokładnie tego, co wkładasz, niekoniecznie oznacza to, że ludzie tego nie dostrzegają.

Panna

Nowy rok to często czas, aby oddać się każdej możliwej przyjemnej czynności, na którą masz ochotę. Ale jest to również czas, w którym czujesz się najbardziej ożywiony przez nowy zestaw celów, list rzeczy do zrobienia i obowiązków. Nie możesz się doczekać, aby dostać się do pracy. Ciesz się tą chwilą.

Waga

Jeśli nie jesteś otoczony rodziną, której obecność lubisz, miejmy nadzieję, że otaczają cię dobrzy przyjaciele. Pamiętaj, aby zarezerwować czas, aby zastanowić się nad przeszłością i nad tym, gdzie idziesz naprzód. Spraw, aby Twój dom stał się oazą ciepła. Pociesz się obietnicą odnowionej inspiracji w miarę rozwoju miesiąca. Ale najpierw musisz odpocząć. Spokojnie.

Skorpion

Mylące w wspomnieniach, zdjęciach lub filmach, dokumentujących wydarzenia, jest to, że mogą one zniekształcić to, co faktycznie miało miejsce. Mamy tendencję do uchwycenia i zapamiętania tylko dobrych wspomnień. Tym razem usiądź ze swoimi wspomnieniami i wszystkimi zwrotami akcji, które przetrwały przez lata. Czasami mniej ważne jest to, co faktycznie się wydarzyło, niż to, jak się z tym czujesz dzisiaj.

Strzelec

Pieniądze mogą kupić ci pozory spokoju i zaspokoić podstawowe ludzkie potrzeby – jakkolwiek ulotne by to nie było. W tym miesiącu skonfrontuj swój związek z bogactwem i tym, co uważasz za stabilne finansowo i bezpieczne.

Horoskop na 2022 rok dla wszystkich znaków zodiaku

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię