Horoskop na luty 2022 dla wszystkich znaków zodiaku

Ponieważ Wenus i Merkury cofały się przez większą część zeszłego miesiąca, rok 2022 do tej pory bardziej polegał na przeglądzie przeszłości niż na stawieniu czoła przyszłości.

Ale luty zaczyna się od nowiu księżyca w Wodniku 1 stycznia (dzieje się to wieczorem 31 stycznia), który, choć skomplikowany, zapewnia inspirującą świeżość. Merkury kończy swoją retrogradację 3-go, sprzyjając budowaniu przyszłości.

Środek miesiąca będzie przepełniony astrologicznymi zjawiskami. Merkury, po raz kolejny poruszając się dość szybko, wchodzi do Wodnika 14-go, zapewniając pełne wrażeń Walentynki. Następnie 16-go Mars i Wenus łączą się w Koziorożcu, sygnalizując uwolnienie po prawie miesiącu kosmicznej energii.

Pełnia księżyca w Lwie tej samej nocy zapewnia fascynującą kulminację energii zarówno w sypialni, jak i poza nią. Jowisz łączy się z innowacyjnym Uranem 17-go, zachęcając nas do podejmowania ryzyka w kierunku pozytywnych zmian. Następnie 18-go rozpoczyna się sezon Ryb!

 

Ze słońcem w idealistycznych Rybach miesiąc kończy się bardziej optymistyczną i nieziemską nutą niż się zaczął – jest marzycielski, romantyczny i idealny na ucieczkę od rzeczywistości.

Baran

Czujesz się pobudzony w sposób, którego nie doświadczyłeś od dłuższego czasu. Twoja odzyskana witalność daje impuls do rozwoju twojego publicznego wizerunku i kariery. Jeśli walczyłeś o awans lub uznanie ze strony rodziny, przekonasz się, że Twoja strategia się opłacała. Realizujesz swoje pasje, jednak zbyt ciężka praca może doprowadzić cię do wypalenia na koniec miesiąca. Druga połowa lutego to idealny czas dla ciebie aby wyjechać i odpocząć.

Wraz z partnerem koncentrujecie się ostatnio na karierze i wizerunku – pozostawiacie zbyt mało czasu na randki. Pełnię księżyca w Lwie przypadająca na 16 lutego wykorzystajcie na łóżkowe przyjemności – nie będziecie żałować.

Ciężka praca w ostatnim czasie dostarczyła sporej gotówki, może warto odłożyć część nadwyżki na przyszłość?

Byk

Nawet jeśli nie toczyłeś batalii prawnej, nie kończyłeś rozprawy ani nie ubiegałeś się o pracę w obcym mieście, podczas gdy Wenus była wsteczna w grudniu i styczniu, z pewnością czułeś się tak, jakbyś był. Z Wenus teraz bezpośrednio, powoli ale pewnie idziesz do przodu, zbierając po drodze kawałki tego, co się wydarzyło. Zadbaj o kontakty towarzyskie, spotkaj się z przyjaciółmi, daj się im zainspirować do działania.

W kwestiach miłosnych nie ma jednoznacznych informacji – może być to miesiąc wzlotu lub upadku. Jeśli dojdzie do rozstania, będzie to jeden z tych przykładów, w których nikt nie zawinił – nie obwiniaj siebie, nie szukaj urazy.

Pomyślność czeka cię w kwestiach finansowych. Jeżeli czekasz na nieuregulowane należności lub inne pieniądze, które powinieneś otrzymać, wszystko wskazuje na to, że stanie się to w tym miesiącu.

Bliźnięta

Niezależnie od tego czy aktualnie pracujesz nad ważnym projektem w firmie, poszukujesz pożyczek i środków na rozwój firmy czy też śledzisz profile byłego partnera w mediach społecznościowych – czujesz się przede wszystkim przytłoczony informacjami. Wiedza to potęga, jednak jej nadmiar i poszukiwanie na siłę do niczego nie prowadzi. W drugiej połowie miesiąca będziesz mógł kupić swoją uwagę na przyszłości. Zadbaj o kontakty z rodziną i przyjaciółmi. Koniec miesiąca dostarczy inspiracji.

Twoje życie erotyczne nabierze tempa. Nie bój się spróbować w sypialni czegoś nowego. Luty posłuży ci do odkrywania przyjemności w kwestiach, które wcześniej uważałeś za tabu.

W kwestiach finansowych licz na niepoodziewaną pomyślność – możesz bowiem otrzymać wiadomość o spadku lub wygranej w konkursie lub loterii. Dodatkowe pieniądze pojawią się w tym miesiącu – jednak będziesz musiał włożyć trochę wysiłku aby je ostatecznie otrzymać.

Rak

To, że coś nie trwa wiecznie, nie oznacza, że jest wartościowe. Nietrwałość również ma swoją wartość – nie przejmuj się tym co przeminęło. W tym miesiącu możesz liczyć na wsparcie innych – dzięki nim przetrwasz starty, posortujesz długi, zwalczysz wypalenie. Pamiętaj, że negatywne uczucia nie trwają wiecznie. Twoja witalność, podobnie jak księżyc, wzrasta i słabnie. Zachowaj swoją bezinteresowność, kiedy rozpocznie się sezon Ryb – możesz wówczas zostać poproszony o podzielenie się swoją wiedzą.

Do tej pory w roku relacje z partnerem były trudne lub nie sprzyjało ci szczęście w poszukiwaniu miłości. Pochłonęła cię kariera – ważny projekt, delegacja do samodoskonalenia. W lutym wszystko zacznie się jednak układać. Osoby samotne mogą poznać kogoś interesującego, raki będące w związku mogą mieć okazje do zakończenia nieporozumień.

Luty jest świetnym miesiącem aby uzupełnić swój budżet i finanse. Skoncentruj się na inwestycjach abyś mógł zobaczyć jak za jakiś czas finanse wzbiją się w górę.

Lew

W tym miesiącu odetchnij od ciężkiej pracy i bezinteresowności. Zrób to na co masz ochotę. Nie przejmuj się minionymi wydarzeniami, spoglądaj wyłącznie w przyszłość, nie zatrzymuj się w miejscu. W lutym możesz odczuwać lekkie osłabienie – jeżeli możesz ważniejsze sprawy odłożyć na później – zrób to. Koniec miesiąca przyniesie kojąca rozmowę z kimś bliskim, wstępne negocjacje w kwestiach finansowych oraz oczyszczenie z jakiegoś etapu z przeszłości.

 

Jeżeli jesteś singlem możesz czuć się w lutym wyjątkowo wyobcowany lub samotny. Jednocześnie będziesz odczuwał chęć do podjęcia ryzyka i nawiązania z kimś kto wpadł ci w oko – próbuj!

Szczególną ostrożność zachowaj w kwestiach finansowych. Sprawdź czy nie masz zaległych faktur i rachunków do opłacenia. Możesz bowiem poczuć się wręcz zalany należnościami, które trzeba będzie uregulować. Pod koniec miesiąca wdrożysz jednak skuteczny plan, który wyprowadzi cię z tarapatów.

Panna

Zwykle nie przyznajesz się do niedoskonałości, ale retrogradacja Merkurego uświadomiła ci wszystkie błędy, które podjąłeś na drodze do uzyskania tego, czego chcesz. Niezależnie od tego, czy szukasz romansu, twórczego spełnienia czy macierzyństwa, jesteś w miejscu, w którym czujesz się wzmocniony, a nie upokorzony przez swoje poprzednie błędy. W lutym wrócisz do swojej zwykłej strefy komfortu zorientowanej na szczegóły. Będziesz mieć także okazje do „naładowania się” w chwilach samotności. Skorzystaj z tej okazji póki będzie trwać. Pod koniec miesiąca skupisz się bowiem na opiece nad ważną osobą w twoim życiu.

Planeta miłości Wenus porusza się bezpośrednio i powoli w twej sferze romansów, będziesz miał okazję do randek i powolnego działania z nową, rodzącą się miłością. W drugiej połowie miesiąca otrzymasz wyraźny sygnał czy znajomość rozkwitnie, czy odejdzie w zapomnienie.

Współpraca z partnerem biznesowym lub doradcą finansowym w celu opracowania ruchów pieniężnych jest świetnym pomysłem w tym miesiącu. Jeśli jesteś samozatrudniony, możesz być zaskoczony swoim rachunkiem podatkowym, więc skonsultuj się z ekspertem, aby upewnić się, że w przyszłym roku będzie łatwiej.

 

Waga

Retrogradacja Wenus pozostawiła cię głęboko w procesie remontu domu, polowania na mieszkanie lub rodzinnego przewrotu przez cały sezon świąteczny do stycznia. Gdy Wenus w końcu porusza się bezpośrednio, jesteś z powrotem w tym samym miejscu, w którym byłeś w listopadzie, tylko o wiele mądrzejszy. Może chciałeś się przeprowadzić, a teraz jesteś zdeterminowany, aby zostać. Może miałeś zamiar odciąć się od kogoś bliskiego, a teraz jesteś bliżej niż kiedykolwiek. W tym miesiącu przekonasz się, że wszystkie dokonane przez ciebie wybory miały sens. Zadbaj o zdrowy styl życia i powróć do swoich rutynowych działań.

Twoje życie miłosne będzie niezwykle aktywne w tym miesiącu, a nów księżyca sprawi, że poczujesz się bardzo romantycznie. To będzie czas ważnych decyzji – może zaprosisz swojego partnera do domu na spotkanie z rodziną lub wspólnie podejmiecie decyzję o wynajęciu mieszkania.

W lutym pojawią się pieniądze – efekt twojej ciężkiej i owocnej pracy, które poprawią twoją sytuację życiową.

Skorpion

Po raz pierwszy od początku nowego roku poczujesz się zmotywowany we wszystkich aspektach swojego życia. Pełnia księżyca w Lwie rozświetli twój publiczny sektor wizerunku, popychając cię z powrotem do poszukiwania pracy po miesiącach bezrobocia lub niezadowolenia z obecnej pozycji. Niestety, pomimo wszystkich dobrych wibracji i wspaniałej energii – cały ten nadmiar witalności może stać się jednokierunkowym pociągiem do wypalenia. Ostatnie 10 dni miesiąca pozwól sobie na odrobinę relaksu i odpoczynku.

Jeżeli szukasz miłości udaj się na długi spacer po okolicy i nie bój się nawiązać rozmowy. Wiele wskazuje na to, że w lutym samotne skorpiony będą miały niepowtarzalną okazję do poznania bratniej duszy na całe życie. Skorpiony będące w związku powinny w słuchać się w pragnienia swojego partnera.

W lutym nadąży się również intratna okazja do zrobienia całkiem dobrego interesu. Nie bój się ryzyka lecz nie zapomnij o dokładnej analizie. Jeżeli intuicja podpowiada ci aby skorzystać z okazji – nie czekaj.

Strzelec

W tym miesiącu wielkie znaczenie będzie miało dla ciebie planowanie i rutynowe wykonywanie zaplanowanych obowiązków – niezależnie do tego czym się zajmujesz. Zadbaj o wszystkie aspekty życia: zdrowie, kontakty z najbliższymi i kwestie zawodowe – nie pomiń żadnego szczegółu w realizacji zadań – jeszcze w tym roku spotka cię za to zasłużona nagroda.

W miłości warto zaplanować coś wyjątkowego. Zadbaj o romantyczny wieczór, kolacją, spacer lub wyjazd wraz ze swoim partnerem – wszystkie te aspekty pobudzą twoje życie miłosne. Samotne strzelce powinny zwrócić uwagę na swoje najbliższe otoczenia – jest bowiem ktoś, komu się podobasz.

W kwestiach finansowych luty będzie miesiącem pomyślności – nie będziesz się musiał martwić o pieniądze, będzie to początek odzyskiwania stabilności finansowej. Nie oszczędzaj na przyjemnościach.

Koziorożec

Szczególnie pozytywne dla ciebie będzie ostatnie 10 dni lutego – dokończysz niezałatwione sprawy, niespodziewanie rozwiąże się jeden z problemów, który ostatnio cię trapił. Warto ten czas poświęcić na relaks i odpoczynek. Przestań główkować jak rozwiązać wszystkie problemy dookoła. Obejrzyj ulubiony serial, poczytaj książkę – daj sobie czas aby zobaczyć jak problemy rozwiązują się same.

Twoje życie miłosne będzie nieco ospałe, będziesz unikać powierzchownych kontaktów. Idź tylko na takie randki, które sprawią, że było warto. Nie warto natomiast marnować czasu na ludzi, na widok których serce chociaż trochę nie zabije szybciej.

Uważaj na kwestie finansowe – możesz mieć w tym miesiącu zarówno wielkie szczęście lub wielkiego pecha. Możesz otrzymać nagrodę od szefa, równie dobrze może nadejść niespodziewany wydatek.

Wodnik

Wolisz konsekwencję od ciągłych innowacji. Rok 2021 był rokiem ciągłych wstrząsów, szczególnie w domu i z rodziną, a trend ten utrzymuje się w tym roku. Nów Księżyca w Wodniku jest dla ciebie szansą na ustabilizowanie się wśród burzy. Nie musisz ciągle stawać na głowie, aby wszyscy inni poczuli się lepiej. Słońce, które spotyka Saturna dodatkowo zachęca do wzięcia odpowiedzialności za własne cele i szczęście. W drugiej połowie miesiąca będziesz mieć więcej czasu na randki i spotkania ze znajomymi i przyjaciółmi.

 

Do połowy miesiąca nawet jeśli nadarzy się okazja do randki możesz odczuwać, że to nie ma sensu, szukaj więc szczęścia w miłości dopiero w drugiej połowie Lutego. Jeśli jesteś już partnerem, pełnia księżyca w Lwie 16-go to twoja okazja aby w łóżku pójść na całość.

Już na początku miesiąca znikąd pojawi się okazja do zarobienia większej ilości gotówki. Pamiętaj jednak, że ta oferta będzie wydawała się zbyt piękna aby faktycznie mogła być prawdziwa i może tak być w rzeczywistości. Pamiętaj zatem aby przed zaangażowaniem się w cokolwiek sprawdzić wszystkie szczegóły.

Ryby

Chociaż wielu twoich przyjaciół wciąż otrząsa się z tych złych wibracji z 2020 i 2021 roku, czujesz się sobą. Pełnia księżyca w Lwie 16-go sprawi, że skupisz się na poprawie zdrowia, dobrego samopoczucia i ogólnego zarządzania życiem. Zaplanuj te wizyty u lekarza, których unikałeś. Poważnie rozważasz przeprowadzkę do nowej dzielnicy, rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub powrót do kontaktu z byłym. To twój sezon – pamiętaj zatem, że nie potrzebujesz niczyjej zgody aby robić to co chcesz.

W miłości luty będzie miesiącem wzlotów i upadków. Wraz z partnerem możecie wzbić się na wyżyny waszego związku, równie dobrze możecie poczuć, że coraz więcej was dzieli. Samotne Ryby w tym miesiącu mogą mieć okazję do randkowania, jednak nie będzie ona w 100% idealna.

W kwestiach finansowych poczujesz się pewnie – zaczniesz planować przyszły projekt w pracy, być może do głowy wpadnie ci świetny pomysł na start-up. Tylko od twojego zaangażowania zależy co z tego wyjdzie.

Ryby – charakterystyka znaku zodiaku

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię