Donald Trump oddaje cześć Polakom i otwiera sieć hoteli TRUMPolonica

[SPROSTOWANIE]

Donald Trump nie otwiera sieci hoteli TRUMPolonica

Artykuł był prima aprillisowym żartem.?

 

Były prezydent USA, Donald Trump, znany jest ze swojego wielkiego serca dla Polaków.

W komunikacie opublikowanym za pośrednictwem mediów społecznościowych Donald Trump poinformował o swoim najnowszym projekcie, który jest ukłonem w stronę Polonii. Już w przyszłym roku, w polskiej dzielnicy w Chicago, stanie 50 piętrowy hotel TRUMPolonica który zapoczątkuje nową sieć hoteli sygnowaną nazwiskiem Trump. Z tego co ustaliliśmy do tej pory, sieć będzie składała się z 46 hoteli i każdy z nich będzie zlokalizowany w mieście, w którym żyje dużo Polonii.

 

Na osobiste polecenie Donalda Trumpa, w każdym hotelu sieci ręczniki będą w kolorach biało-czerwonym a każdy gość hotelowy będzie witany polskim chlebem, solą specjalnie sprowadzaną z Wieliczki i butelką Nałęczowianki. W restauracji królować będą polskie dania, a w barze serwowane będą tylko polskie alkohole. Przez pierwszy miesiąc, dla każdej osoby która udowodni, że jest obywatelem Polski, koszt noclegu będzie wynosił tylko 46 USD za noc.

Donald Trump zaznaczył jednocześnie, że pojawi się osobiście na otwarciu hotelu w Chicago i spotka się z przedstawicielami Polonii, by omówić sprawy dotyczące społeczności polskiej, której „los bardzo leży mu na sercu”.

Skąd się wzięli “kontraktor” i “insiura”? Wyjaśnia prof. Jerzy Bralczyk

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię