10 najpopularniejszych serwisów randkowych

Strona rankingowa eBizMBA skompilowała listę najlepszych witryn randkowych. Ich miejsce na tej liście zostało określone na podstawie ilości miesięcznych wizyt oraz amerykańskiego rankingu Quantcast i globalnego rankingu z Alexa, jak i SimilarWeb.

Oto pierwsza 10:

 

1. Match – powstała w 1995 roku, dzisiaj z tej aplikacji korzystają osoby samotne z 24 krajów.

 

 

2. PlentyofFish – firma powstała w 2003 roku w Vancouver, serwis dostępny jest w 11 języka w 20 krajach.

 

 

3. Zoosk – jak mówią o sobie są „organizacją z dużym sercem”, a ich misją jest umożliwienie wszystkim prowadzenia bardziej satysfakcjonującego życia miłosnego.

4. OkCupid – firma twierdzi, że ich jeden w swoim rodzaju algorytm dopasowuje ludzi do siebie na podstawie najważniejszych wartości i tego „co ma naprawdę znaczenie”.

 

 

5. eHarmony – nas swojej stronie twierdzą, że są nie tylko najbardziej zaufaną witryną randkową, ale również przez ich stronę co 14 minut „ktoś znajduje miłość”.

 

 

6. Badoo – twierdzą, że są największą na świecie siecią społecznościową. „Wierzymy, że jest ktoś dla każdego. Staliśmy się największą siecią społecznościową na świecie, ponieważ stworzyliśmy najlepsze narzędzia do łączenia ludzi”.

 

7. ChristianMingle – strona podaje, że mają 15 milionów chrześcijańskich singli w swojej bazie danych. Ich single kierują się wiarą a oni łączą „ludzi, którzy podzielają przywiązanie do wartości chrześcijańskich”.

 

 

8. OurTime – strona dla osób powyżej 50 roku życia. „Szanujemy wolność, mądrość i docenianie życia, które przychodzi z czasem. Zdajemy sobie również sprawę, że to, czego chcą ludzie po pięćdziesiątce, sześćdziesiątce i później, często bardzo różni się od tego, czego chcieli w wieku trzydziestu i czterdziestu lat, nie mówiąc już o dwudziestce.

 

 

9. DateHookup – darmowa strona dla wszystkich „bez względu na to, jakiej jesteś narodowości, wyznania, koloru lub skąd pochodzisz. U nas znajdziesz swoją połówkę”.

 

10. Chemistry – jest to oferta premium od portalu match.com „zaprojektowana specjalnie dla osób, które szukają pomocy w poznaniu kogoś online, aby pierwsza randka miała wrażenie, że spotykasz się po raz drugi”. Strona oferuje test na osobowość oraz i profilowy, które mają pomóc w znalezienie miłości.

7 błędów, które wyniszczają związek

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię