Ta kobieta potrafi rozpoznawać pedofilów po… dłoniach

Sue Black, bo o niej mowa, zaczęła interesować się anatomią już w wieku 13 lat podczas pracy w sklepie mięsnym. Obecnie ta Brytyjka jest uważana za jedną z najlepszych fachowców w tej dziedzinie na świecie.

Przez kilkadziesiąt lat jej ciężkiej pracy nakryła setki pedofilów oraz gwałcicieli tylko i wyłącznie po znakach szczególnych, które znajdują się na ich dłoniach.

Kobieta ta posiada jedyną w swoim rodzaju umiejętność identyfikacji przestępców na podstawie ich żył, blizn, oraz niewielkich skrawków charakterystycznych znamion na rękach i dłoniach. Pewnego razu po nagraniu identyfikowała, że ręka należy do pedofila. To wydarzenie napędziło ją do dalszych badań i prac nad zakresem identyfikacji człowieka na podstawie dłoni.

Podczas wielu lat praktyki Sue wykonała szereg badań dzięki którym pogłębiała swoją wiedzę na temat możliwości identyfikacji ludzi na podstawie ich dłoni. Później odezwała się do niej Agencja ds. Poważnej Przestępczości Zorganizowanej. Pani Black miała pomóc przy dochodzeniu.

Operacja miała na celu identyfikację ponad 7 tysięcy Brytyjczyków, którzy byli podejrzani przez policję o pobieranie i rozpowszechnianie w sieci treści o charakterze pedofilskim.

 

Sue przyczyniła się w znacznym stopniu do skazania jednego z członków Szkockiej siatki pedofilskiej – Neila Strachana.
Kobieta rozpoczęła badanie miała do dyspozycji tylko i wyłącznie zdjęcie na którym było widać lewą rękę i penisa mężczyzny. Po dłuższej analizie dostrzegła ona nietypowo ukształtowaną grudkę, znamię to było identyczne do tego co nosił Strachan. Dzięki Sue kolejny pedofil trafił za kratki.

Black identyfikuje podejrzanych o popełnienie zbrodni przez nanoszenie na dłoń siatki 24 komórek, obejmujących cały obszar od paznokci do nadgarstka. Ponadto analizuje każdą komórkę, szukając znaków identyfikacyjnych i badając układ żył.

Ciekawostki na temat Kleopatry

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię