LOT rozszerza współpracę z amerykańską linią lotniczą JetBlue

Najnowsza współpraca linii lotniczych LOT i JetBlue Airways, Interline, obejmie bilety z Polski do Stanów Zjednoczonych i na Karaiby.

Dzięki nowej umowie LOT doda nowe miejsca docelowe do swojej oferty, a polityka bagażowa jak i taryfy zostaną ujednolicone.

Jak podała strona WorldTodayNews, Rafał Milczarski, prezes PLL LOT, podczas spotkania z polskimi dziennikarzami w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku powiedział, że „pasażerowie z Polski z biletem będą mogli polecieć np. do San Francisco, ale także na Karaiby. Zainicjowaliśmy współpracę Interline i JetBlue”.

 

Nowa umowa między liniami lotniczymi oznacza, że pasażerowie z Polski będą mogli podróżować do różnych miast w Stanach Zjednoczonych i na Karaiby na jednym bilecie. Będzie to ogromny ułatwieniem dla wszystkich, którzy chcą wylądować na lotniskach nie obsługiwanych przez polski LOT.

Nowa współpraca oferuje wiele korzyści dla polskich podróżnych

Podróż na jednym bilecie ma dużo zalet. Zalety te nie kończą się na ofercie nowych, ciekawych połączeń dostępnych dla podróżujących z Polski.
Dużo ważniejszą korzyścią jest to, że cała podróż traktowana jest jako jedna całość i wszystkie odcinki podróży zależne są od siebie. To dzięki tej zależności, podróżni będą mieć zagwarantowaną zmianę (przebukowanie) kolejnego lotu jeśli ich lot z Polski do USA się opóźni.

 

LOT w 2012 roku zapoczątkował współpracę z JetBlue, oferując połączenia z przesiadkami na lotnisku JFK w Nowym Jorku. JetBlue Airways posiada 280 samolotów – większości typu Airbus i obsługuje loty do 108 lotnisk w 29 krajach. JetBlue, oprócz USA, lata do i z Londynu w Wielkiej Brytanii, Vancouver w Kanadzie, do Meksyku, Południowej i Centralnej Ameryki oraz na Karaiby.

Na stronie internetowej LOT-u, podróżni będą mogli zarezerwować bilet na loty obsługiwane przez LOT jak i JetBlue.

LOT również współpracuje z United Airlines.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię