Mieszkanka Kalifornii wygrała w „scratch-off” 20 milionów dolarów!

Mieszkanka Kaliforni, Mary Higelin, ostatnio doświadczyła szczęścia swojego życia, kiedy wygrała 20 milionów dolarów w grze „scratch-off”.

Higelin, emerytowana nauczycielka z miasta Chico, kupiła los w sklepie Circle K w mieście Chico i była zaskoczona, kiedy okazało się, że wygrała największą nagrodę w grze.

„Nie mogłam uwierzyć, kiedy zobaczyłam trzy duże dwudziestki na tej karcie do gry,” powiedziała Higelin w wywiadzie dla California State Lottery. „To było jak szok, po prostu nie mogłam uwierzyć, że to się stało.”

Higelin zdecydowała się odebrać swoją nagrodę w formie jednorazowej wypłaty, co da jej sumę około 13 milionów dolarów po opodatkowaniu. Zamiast tego, mogłaby również wybrać wypłatę w ratach przez 20 lat.

„Jestem po prostu tak szczęśliwa i wdzięczna za to wszystko,” powiedziała Higelin. „To było takie niespodziewane i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co przyniesie przyszłość.”

Higelin nie zdradziła, co zamierza zrobić ze swoją nagrodą, ale powiedziała, że chce „podzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi”. Jest to kolejny przypadek, kiedy gra „scratch-off” przynosi ogromne wygrane dla szczęśliwych graczy w Kalifornii. W ubiegłym roku jeden z graczy wygrał 10 milionów dolarów w tej samej grze.

Gratulacje dla Mary Higelin za tę niezwykłą wygraną i życzymy jej wszystkiego najlepszego z jej nowymi zasobami finansowymi.

20 największych odkryć 2022 roku

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię