Najmilsze gwiazdy show-biznesu

Show-biznes to jeden z tych zawodów, w którym artyści często postrzegani są jako zadufani w sobie celebryci. Ich wizerunek przez lata był wypracowany nie tylko przez media, ale również przez ich samych. Ma to związek głównie z ich usposobieniem czy stylem życia.

Ale są takie „gwiazdy”, które mimo osiągniętego sukcesu, zachowały swoją skromność w obyciu i nie chlubią się wypracowanym majątkiem. Sprawdźmy kim oni są…

1. Tom Hiddleston

Postrzegany jako miły nie tylko przez fanów. Jego rady inspirują do działania. Oprócz aktorstwa angażuje się w akcje charytatywne, jest ambasadorem UNICEFu, a także zwiększa świadomość głodu w Afryce.

2. Keanu Reeves

Nie zadziera nosa, mimo najgłośniejszych produkcji i ról filmowych. Nie lubi publicznych wypowiedzi, a prywatnie zaskarbił sobie przyjaźń m.in. poprzez pomoc bliskim.

 

3. Dolly Parton

Aktorka i piosenkarka, której fundacja Dollywood Fundation rozwija czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. Wspiera chorych na AIDS, Czerwony Krzyż i centra leczenia nowotworów. A to tylko kropla w morzu jej działalności charytatywnej.

MileyCyrus, Dolly Parton
Fot.Twitter @DollyParton

4. Dwayne „The Rock” Johnson

Zawsze znajduje czas dla swoich wielbicieli. Co ciekawe, tych najbardziej potrzebujących zaopatruje w samochody. Wielokrotnie wspierał pomoc humanitarną w Samoa, a jego fundacja wspiera dzieci zagrażającymi życiu.

5. Rachel McAdams

Wśród fanów postrzegana jest jako urocza, przyjazna i przemiła osoba. Aktorka angażuje się w ochronę środowiska – nie posiada samochodu i przemieszcza się rowerem. Oddaje się działalności społecznej i często bierze udział w protestach wspierających ochronę środowiska.

6. Steve Buscemi

Jego aktorskich ról nie sposób zapomnieć, ale mało kto wie, że jako były strażak wsparł akcję ratunkową po zamachu na Word Trade Center.

7. Tom Hanks

Cieszy się znakomitą opinią, a współpracownicy chwalą jego inteligencję oraz humor. Wspiera działalność związaną z ochroną środowiska, a także społeczność weteranów wojennych oraz ich rodzin.

Fot. @tomhanks

8. Emma Watson

Fani mówią o niej „przemiła” i „dobrze wychowana”. Wspiera Organizację Narodów Zjednoczonych, wspiera zobowiązania w zakresie łagodzenia zmian klimatu, poprawy różnorodności biologicznej i ochronie oceanów.

9. Taylor Swift

Wspiera młode osoby w dążeniu do celu, a wielbicielki traktuje jak najlepsze przyjaciółki. Wspiera kampanie, które maja uchronić dzieci przed internetową pedofilią. Często wspiera organizacje charytatywne, takie jak: Czerwony Krzyż, czy dla ofiar powodzi. Bierze również udział w charytatywnych koncertach.

 

10. Emma Stone

Wspiera akcje charytatywne promujące badania nad rakiem oraz przekazuje fundusze na rzecz sierot.

11. Anne Hathaway

Mocno angażuje się w pomoc innym. Zwraca uwagę na problem przemocy kobiet, a także walczy o poprawę ich losu.

12. Margot Robbie

Współpracownicy opowiadają o niej, że jest wyluzowana i urocza. Wspiera równouprawnienie podczas pracy kobiet i mężczyzn w Hollywood.

13. Andrew Garfield

Nie stroni od fanów, których spotyka na ulicy. Mówią o nim, że jest najmilszym i najnormalniejszym z celebrytów. Często przekazuje fundusze na fundacje charytatywne.

Za chwilę dalszy ciąg programu – Polak Polakowi Polakiem

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię