Nowy pomysł BMW. Będzie hit, czy kit?

Niemiecki koncern BMW znany jest z tego, że dba o potrzeby swoich miłośników. Tym razem, za dodatkową opłatą 18 dolarów miesięcznie oferuje opcję podgrzewanych siedzeń w nowo wypuszczanych modelach samochodów. Jednak tym razem firma uruchomiła, specjalną subskrypcję.

Abonament na podgrzewane siedzenia, który w Polsce ma kosztować 80 zł miesięcznie (18 USD w USA) wprawił w osłupienie fanów BMW. Dlaczego? Otóż dlatego że tego typu udogodnienia, od lat montowane są w wielu markach standardowo.

 

Bogaci mogą zaszaleć. Dostęp do dłuższych opcji abonamentowych: 810 zł kosztuje włączenie ogrzewanych siedzeń na rok, a 1285 zł na trzy lata, a za jedne 1835 dopłaty, włączyć ten luksus na stałe. Można też wybrać inną markę, która nie próbuje zarabiać dodatkowo, na standardowych elementach wyposażenia. To jednak nie koniec atrakcji oferowanych przez giganta motoryzacji.

Za dodatkową opłatą skromnych 40 zł można sobie wykupić komfort dłoni. Ten abonament daje bowiem, podgrzewaną kierownicę. Natomiast za 680 zł klienci otrzymają niebywałą wręcz atrakcję! Otóż pakiet Iconic Sounds Sport, pozwoli na odtwarzanie we wnętrzu pojazdu, ryku sportowego silnika. Takim dźwiękom z pewnością trudno się oprzeć, szczególnie mając w perspektywie długie podróże z rodziną.

Czy abonamenty są ślepą uliczką i eksperymentem koncernów, czy może wejdą w życie na stałe? Okaże się wkrótce.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię