Ta para aktorska ma ciekawe podejście do czystości

Fot. Instagram aplusk

„Im częściej się kąpiesz, tym mniej czasu dla skóry na regenerację. Zmywasz sebum, mikrobiom i wiele mikroelementów korzystnych dla skóry. Codziennie należy myć tylko niektóre części ciała”.

Dla wielu brzmi to, jak bluźnierstwo, ale są też tacy, którzy ten styl praktykują. I to nie z tych względów, że są leniwi i nie chce im się myć.

Mila Kunis

Urodziła się w roku w Czerniowcach na Ukrainie. Jej rodzina wyemigrowała do Los Angeles, gdy Mila miała 8 lat. Tu w latach szkolnych brała udział w pozalekcyjnych zajęciach z aktorstwa. Była obsadzana w drobnych rolach w przedstawieniach dla dzieci, oraz w reklamach. Sławę przyniosła jej rola Jackie w serialu Różowe lata siedemdziesiąte. W 2010 roku zagrała rolę Lily, u boku Natalie Portman, w filmie Czarna Łabędź.

 

Ashton Kutcher

Amerykański aktor, producent, scenarzysta filmowy i telewizyjny. Urodził się w roku 1978. Gdy miał 13 lat jego rodzice rozwiedli się i matka przeniosła się z Cedar Rapids do Iowa. W młodości pasjonował się wrestlingiem i zapasami, występował także w przedstawieniach szkolnych. Studiował biochemię na Uniwersyteckie Stanu Iowa. Pracował w agencji modeli w Nowym Yorku. W filmie debiutował w serialu Różowe lata siedemdziesiąte. Do tej pory zagrał w kilku filmach: Już nadchodzi, Stary, gdzie moja bryka?, Nowożeńcy, Fałszywa dwunastka i Córka mojego szefa.
Małżeństwo

Miła i Ashton poznali się na planie serialu „Różowe lata siedemdziesiąte” w roku 2012. W marcu 2022 nagrali wideo nawołujące do wspierania Ukrainy i zapowiedzieli otwarcie zbiórki pieniędzy na pomoc humanitarną dla Ukraińców. Sami przekazali na ten cel 3 mln dolarów. Prezentują bardzo oryginalne poglądy na temat higieny osobistej.

Częste mycie skraca życie

Mila Kunis i Ashton Kutcher wzięli udział w cotygodniowym podcast Armchair Expert prowadzonym przez amerykańskich aktorów Daxa Sheparda i Monikę Padman. Ku zaskoczeniu prowadzących wyznali, że: „dzieci należy kąpać dopiero wtedy, gdy zobaczy się na nich brud”. Ashton dodał, że codziennie myje tylko pachy i intymne części ciała, a Mila, że robi podobnie, z tą różnicą, że twarz myje 2 razy dziennie. Należy dodać, że ich poglądy nie są odosobnione w środowisku aktorskim.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię