Te gwiazdy Hollywood mają miliony a żyją bardzo skromnie

Gwiazdy Hollywood w większości zaliczają się do osób z ogromną ilością pieniędzy.

I choć mogą sobie pozwolić na wiele, nie każdy z nich żyje jak w bajce. Wiele gwiazd żyje skromnie, tak jak normalni ludzie. Nie przywiązują takiej wagi do gotówki. Znajdują szczęście w zupełnie innych rzeczach.

Keanu Reeves przeżył w życiu wiele tragedii. Jego żona poroniła, a następnie zginęla w wypadku samochodowym. Przekonał się, że pieniądze nie dają wszystkiego. Żyje skromnie, nie potrzebuje pieniędzy aby być szczęśliwym. Rozmowa z drugim człowiekiem, normalne życie daje mu większą radość.

 

Jennifer Lawrence żyje w skromnym mieszkaniu w Nowym Yorku, kitce w Los Angeles lub w zwykłym domu w Kentucky, chociaż była najlepiej zarabiającą aktorką świata. Swoje pieniądze uwielbia przeznaczać na cele charytatywne.

Eilah Wood znany aktor z filmu „ Władca Pierścieni” zarobił ogromną ilość pieniędzy. Pomimo to został człowiekiem takim samym jak z przed swojego sukcesu. Dba o innych, a swoje fundusze przeznacza często na cele charytatywne.

Starah Michelle Gellar to znana aktorka na całym świecie. Osiągnęła wielki sukces, jednak jej priorytetami pozostał mąż, rodzina oraz dzieci. Uwielbia wspierać innych. Prowadzi zwyczajne życie z kochająca rodziną.

Robert Pattinson znany z wielu produkcji świata oraz jeden z najlepiej opłacanych aktorów. Stara się żyć jak kiedyś, gdy nie miał praktycznie nic. Było mu ciężko wiązać koniec z końcem. Ubiera się oraz zachowuje się tak jak kiedyś. Swoimi pieniędzmi lubi się dzielić z innymi.

Leonardo DiCaprio człowiek rozpoznawalny na całym świecie. Za swoje pieniądze mógłby kupić wszystko. Woli prowadzić zwyczajne życie, bez przepychu i bogactw. Pomaga w różnych celach między innymi w celu ochrony przyrody.

Shailene Woodley kobieta, która jest rozpoznawana w świecie aktorskim jak i mody. Może sobie pozwolić na każda sukienkę, buty i inne rzeczy od światowych projektantów. Pomimo to woli ubierać się klasycznie i zwyczajnie, bez zbędnego zwracania uwagi. Woli pomagać działając na rzecz pomagania rdzennym mieszkańcom USA.

 

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię