Ten film to hit! Tak się łapie aligatory na Florydzie (video)

Film opublikowany w mediach społecznościowych momentalnie stał się hitem internetu. W tej chwili ma już ponad 11 milionów odsłon. Na filmie widzimy 26-letniego Eugene Bozziego pchającego otwarty kosz na śmieci w kierunku potężnego aligatora – chce go zamknąć w pułapkę.

Na filmie słychać Bozziego krzyczącego: „Daj mi znać, kiedy głowa wejdzie do środka. Daj mi znać! Ktokolwiek, daj mi znać, kiedy głowa wejdzie do środka.

Słychać, jak ktoś inny odpowiada: „OK, dam znać!”

W pewnym momencie Bozzi zaczął pchać szybciej kosz na śmieci w stronę aligatora, i upuszczając wieko na głowę potwora, doprowadził zwierzę do dzikiego szału. Bozzi nie odpuszczał, kontynuując posuwanie się naprzód, aż aligator znalazł się całkowicie w pojemniku. Następnie nasz bohater podniósł kosz do góry i zabezpieczył wieko.

W wywiadzie dla WOFL Bozzi powiedział, że był zaskoczony ciężarem aligatora. Zwierzę było naprawdę silne” i „czuło się, jakby ktoś faktycznie uderzał w górę, próbując się wydostać”. Aligator w końcu się uspokoił i Bozzi był w stanie zawieźć kosz na śmieci do pobliskiego jeziora i wypuścić potwora.

Według USA Today, Bozzi postanowił złapać zwierzę po tym, jak jego dzieci powiedziały mu o aligatorze przed domem w Mount Dora na Florydzie.

„Powiedziałem:„ Nie, usuwam go, ponieważ prawdopodobnie jest głodny ”– powiedział Bozzi w wywiadzie dla USA Today. „Jedyne, co przyszło mi do głowy, to ochrona moich dzieci i innych dzieci na zewnątrz”.

APP

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię