Twierdzi że spędziła 5 lat w niebie. Teraz ma misję opowiedzenia co tam widziała

Fot. YouTube

Twierdzenie o życiu pozagrobowym jest często kontrowersyjnym tematem i nie ma zbyt wielu naukowych dowodów na jego potwierdzenie.

Niemniej jednak, wiele osób twierdzi, że doświadczyło „śmierci klinicznej” i odkryło, że istnieje coś po życiu. Tak jest w przypadku Lindy Kramer, którą stwierdzono medycznie martwą na 15 minut w 2001 roku. Po powrocie do życia twierdziła, że spędziła pięć lat w niebie.

 

Podczas swojej wizyty w niebie, Linda twierdzi, że czas tam funkcjonował zupełnie inaczej niż na Ziemi i że mogła przyjmować tam różne formy i stawać się innymi ludźmi, z którymi się tam spotkała. Widziała też niesamowite krajobrazy, takie jak góry i budynki, których wielkość przewyższała największe na Ziemi.

Choć Linda Kramer opowiada o swoich doświadczeniach, naukowcy tacy jak Sean Carroll z California Institute of Technology twierdzą, że istniejące prawa fizyki nie pozwalają na istnienie życia pozagrobowego. Niemniej jednak, wiele osób wierzy, że istnieje coś po życiu, i twierdzenia takie jak Pani Kramer dodają wiele do tej debaty, chociaż ten temat być może już na zawsze pozostanie tak bardzo interesującą i kontrowersyjną zagadką.

Chcesz porozmawiać ze zmarłym? Sztuczna inteligencja pomoże

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię