Wybierasz się w podróż po Azji? Zainstaluj w telefonie aplikację GRAB

Grab to aplikacja mobilna, która umożliwia zamawianie usług transportowych i dostawę jedzenia w wielu krajach Azji Południowo-Wschodniej. Aplikacja jest dostępna na systemy operacyjne Android i iOS.

Działanie aplikacji Grab jest dość proste. Użytkownik po pobraniu aplikacji i utworzeniu konta, może zamówić usługę transportową lub dostawę jedzenia z restauracji w pobliżu. W przypadku usługi transportowej, użytkownik wybiera miejsce odbioru i cel podróży, a następnie wybiera jedną z kilku dostępnych opcji, takich jak GrabCar (usługa przewozu osobowego), GrabBike (usługa przewozu motocyklowego), GrabHitch (usługa carpoolingu) itp. Użytkownik może także wybrać opcję płatności i śledzić swoje zamówienie w czasie rzeczywistym.

W przypadku zamawiania jedzenia, użytkownik może przeglądać menu restauracji i wybrać zamawiane potrawy. Następnie musi podać adres dostawy i dokonać płatności za pośrednictwem aplikacji. Dostawca odbiera zamówienie z restauracji i dostarcza je do klienta.

Aplikacja Grab oferuje także wiele innych usług, takich jak GrabPay (portfel elektroniczny), GrabRewards (program lojalnościowy), GrabMart (dostawa produktów spożywczych i innych produktów) itp.

Jakie miejsca zobaczyć w Azji, żeby poczuć się jak w innym świecie?

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię