12 super miejscówek na zimowe wakacje

1. Vik, Islandia

Ta malownicza wieś położona na południu kraju słynie z niezwykłych plaż wulkanicznych oraz możliwości zobaczenia Zorzy Polarnych między wrześniem a kwietniem.

2. Banff, Alberta, Kanada

Znajdujące się w sercu Krainy Parków Narodowych Banff oferuje niezliczone możliwości uprawiania narciarstwa i snowboardu na świetnie przygotowanych stokach.

Banff, Alberta, Kanada

3. Park Narodowy Yosemite, Kalifornia, USA

Chociaż największą popularnością cieszy się latem, Yosemite również jest niezwykle urokliwe zimą, kiedy to wiele szlaków turystycznych jest dostępnych tylko dla narciarzy i snowboardzistów.

4. Sapporo, Hokkaido, Japonia

Ta urocza metropolia na północy Japonii słynie z niesamowitych zimowych festiwali i ogromnych ilości śniegu, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników sportów zimowych.

Sapporo, Hokkaido, Japonia

5. Kitzbühel, Tyrol, Austria

Ta elegancka miejscowość turystyczna w Alpach oferuje niezliczone możliwości uprawiania narciarstwa i snowboardu oraz wiele atrakcji kulturalnych, takich jak koncerty i festiwale.

 

6. Courmayeur, Aosta Valley, Włochy

Malownicza miejscowość położona w pobliżu Mont Blancu oferuje niezliczone możliwości uprawiania narciarstwa i snowboardu oraz wiele eleganckich restauracji i kawiarni.

7. St. Moritz, Kanton Graubünden, Szwajcaria

Słynna miejscowość turystyczna w Alpach Szwajcarskich słynie z luksusowych hoteli i spa oraz niezliczonych możliwości uprawiania narciarstwa i snowboardu. W mieście znajduje się również wiele eleganckich butików i restauracji, a także słynny kryty basen z widokiem na góry.

St. Moritz, Kanton Graubünden, Szwajcaria

8. Gstaad, Kanton Berno, Szwajcaria

Ta malownicza miejscowość w Alpach słynie z luksusowych hoteli i prestiżowych sklepów, a także z niezliczonych możliwości uprawiania narciarstwa i snowboardu. W mieście znajduje się również wiele muzeów i galerii sztuki.

9. Cortina d’Ampezzo, Wenecja Euganejska, Włochy

Elegancka miejscowość w Dolomitach słynie z niezliczonych możliwości uprawiania narciarstwa i snowboardu oraz z luksusowych hoteli i spa. W mieście znajduje się również wiele restauracji i kawiarni oferujących wyśmienite włoskie jedzenie.

10. Megève, Haute-Savoie, Francja

Urocza miejscowość w Alpach Francuskich słynie z niezliczonych możliwości uprawiania narciarstwa i snowboardu oraz z eleganckich hoteli i spa. W mieście znajduje się również wiele butików i galerii sztuki.

Megève, Haute-Savoie, Francja

11. Zermatt, Valais, Szwajcaria

Malownicza miejscowość położona w pobliżu słynnego szczytu Matterhorn oferuje niezliczone możliwości uprawiania narciarstwa i snowboardu oraz wiele luksusowych hoteli i spa.

12. Whistler, Kolumbia Brytyjska, Kanada

Miejscowość turystyczna położona w kanadyjskiej prowincji: Kolumbia Brytyjska słynie z niezliczonych możliwości uprawiania narciarstwa i snowboardu oraz z wielu atrakcji turystycznych, takich jak parki linowe i kuligi. W mieście znajduje się również wiele luksusowych hoteli i spa oraz eleganckich restauracji i kawiarni.

Nowa atrakcja pod wodospadem Niagara

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię