Darmowe sklepowe upominki i rabaty w najbliższy czwartek i piątek

Jeśli Święto Dziękczynienia nie jest hucznie obchodzone przez ciebie i twoich bliskich warto już w czwartek udać się na zakupy świąteczne. Niektóre sklepy już od czwartku będą oferować specjalne świąteczne zniżki. A na zachętę, w czwartek i piątek możemy również otrzymać gratisowe upominki i dodatkowe rabaty.

Walmart obdaruje cię darmową kawą i ciasteczkami w czwartek między 4, a 6 pm.
W sklepach Cabela’s i Bass Pro Shop otrzymasz darmowe zdjęcia z Mikołajem.
Sklep CVS oferuje siedem darmowych przedmiotów po otrzymaniu kart wynagrodzenia – ExtraBucks.
W sieci sklepów Gordmans już od 3 pm w czwartek pierwszych 75 kupujących otrzyma zdrapkę z pieniężną nagrodą, kolejnych 74 otrzyma 5 USD zniżki na zakupy, a jedna szczęśliwa osoba kartę podarunkową na 100 USD.
J.C. Penney otwiera drzwi o 2 pm w czwartek z ofertą o nazwie „Mystery coupon giveaway”, czyli kupony zniżkowe o różnej wartości. Główna wygrana to 500 USD. Tego dnia klienci otrzymają również kupony zniżkowe w wysokości od 5 do 10 USD.
W sklepach Kohl’s otrzymamy 15 USD w gotówce sklepowej za każde wydane 50 USD.
Macy’s rozpocznie wyprzedaż w czwartek o 5 pm. Dla tych, którzy preferują zakupy online kod BLKFRI pomoże zaoszczędzić do 20% na niektórych zakupach.
W Black Friday w sklepach Lowe’s pierwszych 300 kupujących otrzyma 10 USD zniżki na zakupy za 50 USD oraz szansę wygrania 500 dolarów.
Sieć sklepów spożywczych Fred Meyer rozdawać będzie darmowe karty podarunkowe, kawę i pączki.
W Old Navy kupimy skarpetki po dolarze, a Bed Bath & Beyond rozdawać będzie kupony zniżkowe na 25%.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię