Bette Midler oraz inne gwiazdy świata sportu i polityki krytykują Melanię Trump

Bette Midler, znana aktorka, piosenkarka, producentka filmowa została oskarżona o ksenofobiczne wpisy pod adresem Pierwszej Damy USA po jej wtorkowym wystąpieniu na Konwencji Partii Republikańskiej, transmitowanego z Ogrodu Różanego przy Białym Domu.

„W moim mężu macie prezydenta, który nie przestanie o Was walczyć” – mówiła o Donaldzie Trumpa, Pierwsza Dama na zakończenie wczorajszej konwencji.

Niestety, wystąpienie Melanii Trump spotkało się z ostrą krytyką i kpinami ze strony znanych celebrytów i dziennikarzy.

„O Boże. Ona nadal nie potrafi mówić po angielsku” napisała na Tweeterze, Bette Midler, znana ze swoich afiliacji z partią demokratyczną.

 

W kolejnym wpisie dodała, „Znowu Ta najlepsza! Co za nuda! Potrafi powiedzieć kilka słów w kilku językach. Zabierzecie tego nielegalnego imigranta ze sceny” – napisała czterokrotna zwyciężczyni Złotych Globów.

 

Ponadto, zwróciła się bezpośrednio do Pierwszej Damy, „Jesteś szczęśliwą Słowenką! Po tylu operacjach plastycznych, niestety związałaś się tylko z kolosalnym idiotą”.

 

Po tych wpisach, na Bette Midler wylała się fala krytyki za jej ksenofobiczne wpisy.

„Ksenofobka w najczystszej postaci, która mówi tylko jednym językiem robi sobie kpiny z imigranta, który włada pięcioma” napisała o zachowaniu aktorki znana dziennikarka radiowa Dana Loesch.

Aktor James Woods z kolei skomentował wystąpienie swojej koleżanki po fachu pisząc, „Partia, która podkreśla swój szacunek dla różnorodności kulturowej kpi sobie z akcentu obywatela Stanów Zjednoczonych”.

Jak się okazuje, do ataków na Melanie Trump dołączyli też znani ze swoich liberalnych poglądów aktorzy i dziennikarze. „Naprawdę, j….ć tę k…ę” napisała na Tweeterze Kathy Griffin.

„Chce mi się rzygać, jak ją widzę” skomentował wpis Griffin, Brian Kerm, dziennikarz TV CNN i korespondent magazynu Playboy w Białym Domu.

Z kolei były koszykarz ligi NBA, Rex Chapman, odniósł się do wczorajszego ubioru Pierwszej Damy porównując go do munduru Adolfa Hitlera.

Warto dodać, że w ubiegłym tygodniu Melanie Trump spotkała fala hejtu ze strony byłego dziennikarza New York Times, Kurta Eichenwalda, za jej decyzję o wycięciu kultowego ogrodu w Białym Domu, który zasadziła jeszcze Jackie Kennedy. W ich miejscu posadziła białe kwiaty.

„To niszczenie naszej historii, której nigdy wcześniej nie dopuściła się żadna Pierwsza Dama urzędująca w Białym Domu. Po raz pierwszy jestem wściekły że jest nią cudzoziemka” napisał Eichenwald.

Kilka godzin pózniej, Kurt Eichenwald, wymazał swój wpis i wystosował oficjalne przeprosiny pod adresem obecnej Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych.

Co o tym wszystkim sądzicie? Czekamy na wasze komentarze.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię