Jakie zniżki czekają na was w dniu wyborów? Sprawdziliśmy

Darmowe pączki oblane lukrem z Krispy Kreme to nie wszystkie darmowe lub zniżkowe oferty czekające na nas w dniu wyborów. Zgodnie z prawem federalnym oferowanie usług lub przedmiotów za darmo w zamian za okazanie naklejki „I Voted” jest nielegalne więc firmy oferują zniżki dla wszystkich osób we wtorek, 3 listopada.

Oto lista darmowego jedzenia i oferowanych zniżek niezależnie od tego, czy masz naklejkę „Głosowałem” czy nie:

1. Lyft

50% zniżki na jeden przejazd do 10 USD we wtorek do dowolnego lokalu wyborczego lub skrzynki referencyjnej, używając kodu 2020VOTE. Lyft włącza również do oferty swoją sieć rowerów i skuterów w wybranych miastach.

2. Uber

50% zniżki na przejazdy w obie strony do punktów wyborczych, do 7 USD w jedną stronę lub do 14 USD w dwie. Uber twierdzi, że rabaty zostaną „zastosowane automatycznie, gdy poprosisz o przejazd do punktów wyborczych”, która jest funkcją aplikacji.

3. Bobo’s

Firma produkuje owsiane batoniki na które we wtorek oferuje zniżkowe kupony. Zarejestruj się, aby otrzymać kupon wysłany pocztą, wypełniając formularz na stronie www.eatbobos.com/vote. Udostępnienie zdjęcia swojej naklejki „Głosowałem” jest opcjonalne – informuje witryna.

4. Boston Market

Od 21:00 do zamknięcia we wszystkich lokalizacjach w całym kraju we wtorek, jeden darmowy slider – mini hamburger.

5. Chili’s

W dniu wyborów Presidente Margarita sprzedawane będą za 5 dolarów.

6. DoorDash

Aplikacja dostawy jedzenia będzie miała bezpłatną dostawę wszystkich zamówień z minimalną kwotą 15 USD złożoną w dniu wyborów z kodem promocyjnym VOTE. Dla subskrybentów DashPass, którzy już mają oferowane darmowe dostawy przy zamówieniach powyżej 12 USD, DoorDash zapewnia 10% zniżki na zamówienia z kodem DPVOTE. Kody należy wprowadzić przy finalizowaniu zamównienia.

7. Enlightened

Darmowe lody dla każdego kto wpisze słowo „vote” i otaguje @eatenlightened na Instagramie. Dodatkowo jedna, losowo wybrana osoba wygra rok bezpłatnych deserów lodowych.

8. GrubHub/Seamless

Aplikacja udostępni ponad 30 rabatów na swojej stronie w zakładce Perks.

9. McDonald’s

Od wtorku do 9 listopada McDonald’s rozdaje swoje nowe wyroby cukiernicze z kupnem gorącej lub mrożonej kawę za pośrednictwem ich aplikacji. Z oferty w aplikacji można skorzystać raz dziennie. Nowa linia wyrobów cukierniczych McCafé obejmuje placek jabłkowy, muffin z jagodami i bułkę cynamonową.

10. Natural Grocers

To oferta powyborcza. Od czwartku do 7 listopada członkowie programu lojalnościowego sklepu spożywczego mogą otrzymać jedną bezpłatną tabliczkę czekolady do wyczerpania zapasów. Dostępne marki to Alter Eco, Natural Grocers Brand, Chocolove, Endangered Species i Theo Chocolate. Zarejestruj się w programie lojalnościowym, wysyłając SMS zawierający słowo „organic” pod numer 41411 lub odwiedzając stronę www.naturalgrocers.com/join.

11. Planet Fitness

Począwszy od wtorku do 8 listopada, Planet Fitness oferuje każdemu, kto zagłosuje darmowy trening i HydroMassage. Znajdź swoją lokalną siłownię na www.planetfitness.com/gyms.

12. Uno Pizzeria & Grill

Wejdź na www.unos.com/pizzavote, aby otrzymać e-mailem kupon z kodem kuponu buy-one-get-one free pizza. Oferta dotyczy obiadu na miejscu lub na wynos w wybranych lokalizacjach.

“Polityczne ciasteczka” trzy razy trafnie przepowiedziały wynik wyborów. Kto wygrywa w słodkim sondażu?

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię