W Bridgeview porwano 4-letniego chłopca

AKTUALIZACJA ! Chłopiec został odnaleziony. Przewieziono go do szpitala na rutynowe badania. Nie jest jasne czy sprawca został aresztowany.

W poniedziałek w Bridgeview zostało uprowadzone 4 – letnie dziecko. Liam Barbarasa, został uprowadzony tuż po 5:35 po południu ze stacji benzynowej „Seven Eleven” w pobliżu 79th i Roberts Road. Czterolatek przebywał w samochodzie, który został skradziony. Ojciec dziecka wszedł na stację benzynową, aby kupić jedzenie, kiedy wrócił samochodu już nie było. Pojazd został później widziany w pobliży skrzyżowania 26th i California street w Chicago, a około 7 wieczorem w okolicy Marquette Park.

Skradziony samochód to granatowy Oldsmobile Silhouette, typu van z 2001 roku, o numerze rejestracyjnym z Illinois  L 7 0 3 5 2 0. Na tylnej szybie przyklejona była naklejka US Marine Corps. Uprowadzony chłopczyk ma blond włosy i niebieskie oczy. Ubrany był w czarną kurtkę, szare spodnie z żółtym paskiem i białe skarpetki. Nie miał butów.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, które pomogłyby w odnalezieniu chłopca proszony jest o telefon pod numer 911.

AL

Ukradł czekoladowe mikołaje, święta spędzi w areszcie

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię