Świąteczna niespodzianka od aplikacji ZOOM

W wyniku rozprzestrzeniającej się pandemii COVID-19 w przededniu zbliżających się świąt oraz Nowego Roku aplikacja ZOOM postanowiła zlikwidować limity czasowe wirtualnych spotkań w tym jakże ważnym dla nas okresie.

„Koronawirus zmienił nasze życie, to jak pracujemy i obchodzimy rożnego rodzaju uroczystości. Zbliżający się okres świąteczny bez względu czy jest to Boże Narodzenie, Chanukach, Kwaanza czy obchody Nowego Roku, nie będą one takie same jak przed wybuchem pandemii. W związku z czym jako dowód wdzięczności dla wszystkich naszych klientów usunięty zostanie 40 minutowy limit darmowych rozmów”, czytamy w oświadczeniu firmy.

Zniesienie limitów czasowych w aplikacji ZOOM nastąpi m.in.; od godziny 10 rano 17 grudnia do 6 rano 19 grudnia. Następnie od 10 rano 23 grudnia do 6 rano 26 grudnia oraz od godziny 10 rano 30 grudnia do 6 rano 2 stycznia 2021 roku.

Przypomnijmy, że Zoom to ciesząca się sporą popularnością aplikacja przeznaczona do komunikacji za pośrednictwem Internetu. Dostępna jest ona w wersjach na komputer oraz urządzenia mobilne (Android i iOS), umożliwiając przeprowadzanie nauczania i szkoleń online a w przypadku firm oraz instytucji prowadzenie wideokonferencji.

Zaproszenie do uczestnictwa wysyłane mogą być w formie adresów URL lub w formie tekstowej na podany adres e-mail. Nie zabrakło również opcji harmonogramu spotkań oraz zabezpieczania dostępu do nich hasłem.

JR

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię