Horoskop na październik dla wszystkich znaków zodiaku

Październik 2021r. będzie miesiącem Wagi, w którym główną uwagę należy poświęcić relacjom międzyludzkim. Wpływ Merkurego pozwoli na rozwiązanie wciąż nierozwiązanych spraw z przeszłości: zamknięcia tematów z kochankami (lub odnowienie znajomości), nawiązanie kontaktów ze starymi przyjaciółmi, odnowienie relacji biznesowych w pracy.

Jeżeli jesteś singlem, będzie to idealny miesiąc do rozpoczęcia randkowania. Osoby będące w związkach będą mogły odczuwać chęć odbycia przygody – także miłosnej. Jeżeli więc zależy im na partnerach powinni mieć się na baczności.

Energia tego miesiąca będzie podpowiadać coraz to nowe, niekiedy szalone pomysły. Uważaj – zanim zrobisz coś, czego będziesz żałować. Szczególnie pod koniec miesiąca pod ścisłą kontrolą powinno się zachować finanse. Energia ta powinna okazać się być pomocną w pracy – zwłaszcza jeżeli chodzi o kreatywność w nowych projektach.

Zobacz również: Kariera zgodna z Twoim znakiem zodiaku

Baran

Październik zachęca cię do podsumowania, gdzie obecnie znajdują się twoje relacje i jak możesz je wzmocnić. Komunikacja i kompromis będą szczególnie kluczowe, ale tak samo jak znalezienie siły, aby uwolnić się od wzorców, które cię powstrzymywały. Być może w tym miesiącu poznasz kto tak naprawdę jest twoim przyjacielem, a kto wrogiem.

Byk

Byk w październiku powinien przyjrzeć się swojej pracy i zdrowiu. Prześledź nawyki w tych dwóch aspektach swojego życia, zastanów się co można zmienić aby polepszyć swoją sytuację. Jeżeli chodzi o zdrowie – może najwyższa pora wybrać się do lekarza aby zrobić badania? W pracy szukaj raczej czegoś, dzięki czemu szef będzie mógł Cię w końcu zauważyć i docenić. W tym miesiącu masz podwójną szansę na sukces.

Bliźnięta

Energia Księżyca w październiku pozwoli na uwolnienie się od strachu przed krytyką, gdy zrozumiesz i popracujesz nad swoją artystyczną stroną. Tworzenie sztuki nie polega na byciu doskonałym, ponieważ bycie kreatywnym jest najbardziej ludzką rzeczą, jaką możesz zrobić. Być może w tym miesiącu ktoś Cię zauważy i doceni co rozpocznie zupełnie nowy etap w twoim życiu.

Czytaj też: Co mówi o Tobie Twój miesiąc urodzenia?

Rak

W październiku przyszedł dla Ciebie najwyższy czas abyś zajął się rodziną – szczególnie tą, z która widujesz się nawzajem. Zacznij od telefonu i krótkiej rozmowy, umówcie się na odwiedziny – może wspólny weekendowy obiad? Energia października pomoże Ci naprawić więzi rodzinne – jeżeli więc masz kogoś z kim na przykład chciałbyś się pogodzić – przyszedł na to najlepszy moment.

Lew

W tym miesiącu usłyszysz swój wewnętrzny głos, który zachęci Cię do przekierowania swoich myśli i studiowania nowych tematów. Przygotuj się więc na nowe znajomości i wyzwania dzięki którym nauczysz się czegoś zupełnie nowego.

Panna

Energia października zasieje ziarno luksusu w kwestiach finansowych i poczuciu własnej wartości. Nie zmarnuj tej energii: ustal swoje cele finansowe i naucz się rozszyfrowywać różnicę między tym, czego chcesz, a tym, czego potrzebujesz. Jeśli w pracy ukończyłeś/aś projekt możesz liczyć na same sukcesy z tego tytułu.

Waga

Zaczniesz ten miesiąc z silnym pragnieniem poprawy siebie i uwolnienia się od tego co Cię powstrzymuje od jakieś czasu. Możesz liczyć na powodzenie we wszystkich aspektach swojego życia. To Twój miesiąc!

Skorpion

Październik będzie dla Skorpionów miesiącem uczyć. Przyjrzyj się swojemu związkowi, jeżeli wiesz, że coś jest nie tak jak trzeba – nie czekaj. Teraz jest idealny moment aby rozwiązać problemy w partnerem/ką. Jeżeli to toksyczny związek – nie będzie lepszego czasu na rozstanie. Single mogą liczyć na nową, ciekawą znajomość – być może nawet na spotkanie miłości życia.

Zobacz: 5 cech osobowości, które posiadają ludzie bogaci

Strzelec

W tym miesiącu być może odczujesz potrzebę zrobienia czegoś dla lokalnej społeczności, bliskiej osoby, lub osoby obcej będącej w potrzebie. Nie lekceważ tego uczucia – bezinteresowne dobre uczynki w tym miesiącu, wrócą do Ciebie z odsetkami jeszcze w tym roku.

Koziorożec

W październiku poczujesz skupisz się na swojej reputacji i statusie społecznym Poczujesz energię do wspinania się po drabinie swojej kariery zawodowej. Nie zmarnuj tej szansy. Weź nadgodziny, zrealizuj dodatkowy projekt -wszystko to może dostarczyć korzyści, których nawet się nie będziesz spodziewał.

Czytaj również: Co wydarzy się w 2064 roku? Zatrważające przepowiednie naukowców

Wodnik

Energia października będzie popychać Cię w kierunku uwolnienia się od ciążącej na Tobie monotonii życia, która od dłuższego czasu cię już męczy. Zastanów się czego naprawdę w życiu potrzebujesz? co Ci najbardziej przeszkadza? Rozważ jak możesz to zmienić. Gwiazdy podpowiadają, że działania podjęte przez Ciebie w tym miesiącu mogą całkowicie zmienić Twoje życie.

Ryby

Otaczający Cię ludzie ostatnio zbyt bardzo Cię przytłaczali, miałeś/aś już ich dość. Najwyższy czas wziąć kilka dni urlopu i zaszyć się w domu lub wyjechać w jakieś zaciszne miejsce. Pozwoli Ci to na całkowity relaks i zresetowanie stanu psychicznego.

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię