7 pomysłów na dodatkową pracę

Niezależnie od tego, czy chcesz spłacić zadłużenie na kartach kredytowych czy z tytułu kredytu studenckiego lub zacząć gromadzić fundusze na przyszłość lub kupno nowego samochodu dodatkowa praca to świetny sposób na osiągnięcie wyznaczonego celu.

Zobacz także: Dbaj o zdrowie! Wzmocnij swój układ odpornościowy!

Oto 7 pomysłów na dorobienie do pensji:

1. Specjalista od pielęgnacji trawy

  • Średnia pensja: 55 USD/godzinę

Zarejestruj się jako sprzedawca tych usług na stronie GreenPal, która oferuje usługi i aplikacje do pielęgnacji trawników. Bryan Clayton, dyrektor generalny GreenPal, określa firmę jako „Uber do pielęgnacji trawników”. Przeciętny dostawca tych usług zarabia około 55 USD za godzinę koszenia trawników w tym systemie.

2. TaskRabbit

  • Średnia pensja: 60 USD/godzinę

Zostań członkiem TaskRabbit i zarabiaj pieniądze, wykonując codzienne sprawy i zadania dla osób mieszkających w Twojej okolicy. Kiedy wybierzesz zadanie, strona pokaże Ci stawki godzinowe dla najbardziej wykwalifikowanych pracowników. Według statystyk TaskRabbit za godzinę składania koszul można zarobić 70 USD, a 80 USD za usługi przeprowadzkowe.

3. Księgowy

  • Średnia pensja: 30 USD/godzinę

Ta dodatkowa praca według FlexJobs zazwyczaj płaci 30 USD za godzinę. Twoje obowiązki mogą obejmować przeprowadzanie rozliczeń bankowych, potrzeb związanych z płacami i tworzenie raportów finansowych. Świadczenie usług księgowych więcej niż jednej firmie jednocześnie może zwiększyć Twój potencjał zarobkowy.

Czytaj też: Produkty spożywcze, których nie powinno się myć

4. Konsultant ds. Mody / Stylista

  • Średnia pensja: od 50 do 500 USD za godzinę

Jeśli jesteś osobą, która interesuje się aktualnymi trendami w modzie możesz znaleźć dodatkową pracę jako konsultant ds. mody dla ekskluzywnych klientów. Niektórzy klienci są gotowi zapłacić najwyższe pieniądze za pomoc w wyborze i kupnie ubrań, a nawet proszą swoich osobistych klientów, aby wybrali całe garderoby na różne pory roku. Według The Art Career Project, doświadczeni styliści mogą zarobić od 50 do 500 dolarów na godzinę za swoją pracę. Możesz spróbować swoich sił tworząc konto na stronie Thumbtrack, która zrzesza konsultantów mody i „image” oraz stylistów.

5. Administrator NetSuite

  • Średnia pensja: 70 USD/godzinę

Znajomość NetSuite — oprogramowania używanego przez firmy do zarządzania procesami biznesowymi w jednym systemie, może okazać się cenna z punktu widzenia możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy. Administratorzy NetSuite mogą wykonywać szereg zadań, w tym tworzenie niestandardowych zadań, raportów i wskaźników KPI; opracowywanie przepływów pracy; oraz projektowanie i wdrażanie rozwiązań NetSuite. Według FlexJobs średnia płaca za tę elastyczną pracę wynosi 70 USD za godzinę. Strony takiej jak Diced i Hired oferują szeroką gamę prac w tym zawodzie.

6. Disc dżokej / DJ

  • Średnia pensja: 42 USD/godzinę

Pomiędzy imprezami firmowymi, przyjęciami urodzinowymi i weselami można znaleźć wystarczającą liczbę dodatkowych prac jako DJ. Chociaż średnia pensja wynosi 42 dolary za godzinę, najlepiej płatni DJ- potrafią zarobić 120 US na godzinę. Jeśli lubi muzykę spróbuj swoich sił na stronie PeoplePerHour lub Fiverr.

Zobacz: Jak psy mówią „kocham Cię”

7. Sprzedawca online

  • Średnia pensja: 46 USD/godzinę

Jeśli lubisz szukać okazji możesz stać się weekendowym sprzedawcą. Niezależnie od tego, czy twoją pasją są ubrania, buty, czy coś innego jeśli kupisz okazyjnie możesz sprzedać za więcej w serwisach takich jak eBay, Craigslist lub aplikacjach takich jak Poshmark.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię