Baran – Horoskop na 2022

Baran

Rok 2022 rozpoczyna się od zorientowanej na relacje Wenus, która cofa się w twojej strefie kariery, wymagając, abyś poświęcił czas na zastanowienie się nad tym, jak chcesz być postrzegany przez innych – szczególnie wyższych rangą. Możesz odkryć, że długo utrzymywane przekonania i cele mogą wymagać noworocznej metamorfozy. Chociaż cofnięcie się o krok od zwykłego zgiełku w celu zrewidowania swojej ścieżki może początkowo wydawać się dziwne, jest to uczucie, z którym wkrótce staniesz się zbyt dobrze zaznajomiony, dzięki czterem retrogradacjom Merkurego, z których wszystkie mogą wpłynąć na twoje życie społeczne i zawodowe. Pierwszy znajduje się w strefie sieciowej; drugi w twojej strefie komunikacji; trzeci ląduje w twojej strefie partnerskiej, a czwarty – od 29 grudnia do 18 stycznia 2023 r. – będzie w twojej strefie kariery.

Tematem leżącym u podstaw wszystkich tych tranzytów jest sposób, w jaki wyrażasz siebie, co pojawi się dla ciebie w znaczący sposób, gdy twój władca, Mars będzie wsteczny w twojej strefie komunikacyjnej od 30 października do 12 stycznia 2023 r. Ten okres wystawi na próbę twoją cierpliwość, zwłaszcza jeśli chodzi o interakcję i współpracę z innymi, ale w tym procesie dowiesz się wiele o sobie.

 

Mówiąc o poznawaniu siebie, ze szczęśliwym Jowiszem spędzającym większość czasu w tym roku w twojej strefie duchowości – od 28 grudnia 2021 r. do 10 maja i ponownie od 28 października do 20 grudnia – możesz wejść głęboko w terapię, pokonując trudny, emocjonalny teren, którego wcześniej nie chciałeś dotknąć choćby dziesięciometrowym kijem. Praktyki solowe, takie jak medytacja, joga, więcej drzemek i marzeń na jawie, mogą również okazać się korzystne. Zakreśl 10 maja do 28 października w swoim kalendarzu jako najbardziej ekscytujący okres całego roku dla ciebie, Baranie. Ekspansywny Jowisz zanurzy się w twoim znaku po raz pierwszy od 2010-2011 roku, zwiększając twoje szczęście, optymizm i zdolność do urzeczywistnienia swoich największych marzeń.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię