Pewność siebie a znak zodiaku

Pewność siebie to cecha pożądana w wielu dziedzinach życia. Ludzie ją posiadający są wszędzie chętnie wysłuchiwani, lepiej radą sobie z problemami, zdolni są do odnoszenia coraz większych sukcesów.

Jest to też jedna z wielu cech zależnych od przynależności do znaku zodiaku. Sprawdź ile masz w sobie pewności siebie:

Lew

Lew jest z natury pewny siebie, wierze, że jest królem. Nieustannie jest przekonany o słuszności swojej racji, że droga którą obrał jest właściwa. Kiedy spotyka się z ignorancją lub lekceważeniem nie pozostawia tego bez komentarza. Lew jest w pełni świadomy, że zasługuje w życiu na to co najlepsze i wyciąga rękę po to co mu się należy, nigdy nie zadowoli się ochłapem.

Skorpion

Skorpion jest świadomy swoich wad, jednakże mimo tego jest przekonany o swojej wspaniałości – dotyczy to zarówno jego wyglądu i życiowych wyborów. Skorpiony zwykle mają kilka złych nawyków czy niemiłych cech charakteru, które niekiedy nawet same chcą zmienić, ostatecznie jednak nie przeszkadzają im one zbyt bardzo.

 

Koziorożec

Koziorożec często bywa niezrozumiany w swoim otoczeniu, doskonale jednak zna swoja wartość i nie pozwoli nikomu na podważenie swojej wyjątkowości. Koziorożce zdają sobie sprawę ze swojej inteligencji, utalentowania, są z reguły życzliwi ludziom, nie przejmują się szczególnie co kto o nich myśli. Koziorożec zdaje sobie również sprawę, z faktu, że jeżeli ktoś nie dostrzega jego wielkiej wartości, nie oznacza to, że jej nie ma.

Strzelec

Strzelce mają w sobie wystarczająco dużo siły aby wszelką krytykę przyjąć na klatę i nie brać jej do siebie. Nigdy nie pozwoli, aby krytyka czy obelgi powstrzymały go przed realizacją ułożonego planu. Krytyczne uwagi innych ludzi traktuje bardziej jako odzwierciedlenie ich charakteru aniżeli dowód na swoją wadę. Nie zamartwia się hejterami.

Ryby

Ryby są pewne siebie w kontaktach z innymi ludźmi, same ze somą mają tendencje do powątpiewania w swoje możliwości. Zaczynają na przykład dostrzegać wady w swoim wyglądzie czy cechach charakteru.

Baran

Baran jest prawdziwym mistrzem sprawiania pozorów – z zewnątrz wydaje się, że nic nie jest w stanie go ruszyć, w istocie jednak jest osobą bardzo wrażliwą. Barany nie pozwalają innym ludziom dostrzegać siebie w chwilach słabości i płaczu, uwielbiają rekompensować sobie niepowodzenia i stres sarkazmem oraz żartami. Nigdy nie dadzą innym poznać, że są słabą jednostką.

Byk

Byk w swoim życiu stara się udowodnić otoczeniu, że jest bardzo inteligentny – chętnie używa elokwencji, udaje, że wie więcej niż w rzeczywistości. Niektórym często imponuje. Pewność siebie byków często jest jednak wyimaginowana.

Waga

Wagi ciągle pożądają aprobaty innych ludzi, potrzebują jej aby czuć się dobrze same ze sobą. Są w stanie wyniszczyć same siebie, byle tylko usłyszeć komplementy od innych. Lubią słyszeć, że są piękne, inteligentne i wspaniałe. Waga to typ osoby gotowej zarejestrować się na portalu randkowym tylko po to, aby sprawdzić, że ktoś się nią zainteresuje.

Bliźnięta

Bliźnięta pożądają względów u innych ludzi – uwielbiają być lubiane. Zmieniają sposoby działania, często udają kogoś kim nie są w zależności od miejsca, w którym się znajdują. Chcą aby ludzie ich lubili. Gotowe są do kłamstw i intryg byle tylko wydawać się bardziej atrakcyjnymi.

Rak

Raki zdecydowanie za bardzo przejmują się opiniami innych ludzi. Przesadnie reagują na komentarze i krytykę, bardzo łatwo je zranić. Pewność siebie to niestety ich słaby punkt.

Wodnik

Wodnik nieustannie się stara aby jego życie wyglądało na łatwe. Nie potrafi rozstać się z portalami społecznościowymi, opowiada historie, robi zdjęcia – staje na głowie byleby tylko stworzyć pozory swojego idealnego życia. Wszystko z bardzo prostej przyczyny – z reguły nie jest zadowolony z życia, które posiada, wyimaginowana rzeczywistość jest dla niego odskocznią.

Panna

Panny obawiają się krytyki, są przerażone tym, że mogą zostać śle ocenione łatwo się zawstydzają i wszystkim się przejmują. Nawet jeżeli Pannie wyjdzie coś w 100% będzie przekonana o tym, że coś poszło nie tak.

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię