Louis Vuitton i Nike Air Force 1 wprowadzają na rynek buty za astronomiczną sumę

Marka Louis Vuitton ogłosiła zamiar wprowadzenia na rynek buty Nike Air Force 1, zaprojektowane przez Virgila Abloha.

Podobnie jak Louis Vuitton i Nike, AF1 ma swój własny fanklub i jest uważany za BOGA w krainie butów. Według oficjalnych informacji, Louis Vuitton wyda dziewięć edycji „Air Force 1” firmy Abloh i już przyjmuje zamówienia w przedsprzedaży. Ponadto Louis Vuitton będzie gospodarzem wystawy najbardziej pożądanych sneakersów w Green Point Terminal Warehouse w Nowym Jorku od 21 do 31 maja.

To otwarte dla publiczności wydarzenie pozwoli światu zajrzeć do twórczego geniuszu projektanta i innowacyjnego procesu współpracy. Louis Vuitton nada ton temu wydarzeniu w wielkim stylu, 20 maja huczną imprezą inauguracyjną, w której wystąpi 21 Savage i DJ set Jamiego xx. Na wystawie pojawi się aż 47 edycji Louis Vuitton x Air Force. Dla tych, którzy nie mają szczęścia, aby być w tym czasie w Nowym Jorku, możesz zwiedzić wydarzenie wirtualnie lub w kilku innych lokalizacjach wokół Wielkiego Jabłka.

Wracając do dziewięciu edycji dostępnych w sklepie, pojawią się dwie wersje mid-cut i siedem wersji low-top. Kolekcja obejmuje całkowicie białą wersję wraz z dwukolorowymi, czarnymi zamszami, mealem w kolorze złota i wielokolorowymi znaczkami charakterystycznymi dla LV w górnej i dolnej części buta. Te oszałamiające pary butów zostały wyprodukowane w Wenecji we Włoszech, w Fiesso d’Artico. To wyjaśnia, dlaczego ceny kształtują się od 2650 USD za parę.

Posiadasz kartę Mastercard? Będziesz mógł płacić… uśmiechem

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię