Najlepsze siedzenia w samolotach linii lotniczych Southwest

W zeszłym tygodniu w Internecie zawrzało po tym jak pewna matka, a zarazem blogerka podróżnicza wyjawiła, które siedzenia i rzędy są najlepsze w samolotach linii Southwest dla osób podróżujących z dziećmi.

Według Kate Holden najlepsze siedzenia są w rzędzie 23. Jak wyjaśnia, rząd ten jest najlepszy z kilku powodów. Rząd 23 nie tylko jest umiejscowiony blisko toalet, ale również jako pierwszy otrzymuje serwis – napoje. Jak twierdzi blogerka wszyscy rodzice podróżujący z dziećmi wiedzą jak ważne są toalety oraz podanie niecierpliwym dzieciom napojów.

 

Holden dodaje, że po pojawieniu się jej postu na Instagramie, przedstawiciele Southwest skontaktowali się z nią wyjaśniając, że rząd 23 jest najlepszym w samolotach Boeing 737-800 lub MAX 8.

Jednak jeśli lot odbywa się Boeinga 737-700 to należy wybrać rząd 17, który ma te same bonusy co rząd 23 w innych modelach samolotów.

Linie lotnicze maja również wskazówki wyboru najlepszego miejsca dla osób wysokich. Jeśli jesteś nad wyraz wysoką osobą wybierz miejsce o nazwie – Money Seat. Jest to siedzenie przy oknie za rzędem wyjściowym. Miejsce 12A w Boeingu 737-700 i miejsca 16A i 16F w Boeingu 737-800.

 

Przedstawiciele również przestrzegają przed kilkom miejscami. Osoby, które muszą siedzieć przy oknie nie powinny wybierać numerów siedzeń lubiące w 7A i 8F oraz miejsc w rzędzie 10 w samolotach 737-700 jak również 9A i 10F w 737-800. Miejsca te pomimo tego, że są przy oknie nie mają widoku na okno, gdyż rzędy umiejscowione są pomiędzy oknami.

ZJ

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię