Chicago na Instagramie. Ponad 41 milionów zdjęć

źródło: pexels.com

Internet kocha Chicago. Wietrzne Miasto znalazło się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych amerykańskich miejscówek na Instagramie. Na szczycie zestawienia internetowych meldunków jest Los Angeles.

W zestawieniu najpopularniejszych miejscówek (TOP 30, Stany Zjednoczone) Chicago plasuje się na ósmej pozycji. W pierwszej siódemce top lokalizacji, tuż za Los Angeles są Miami, USA, Atlanta, Brooklyn, Houston i Waszyngton.

TagsFinder sprawdził także, jakie hashtagi są najpopularniejsze w Chicago. Królują niepodzielnie:

 #chicago #photography #love #instagood #art #chitown #travel #illinois #fashion #usa #fitness #photooftheday #chicagogram #music #windycity #beautiful #dogsofinstagram #city #artist #architecture #beauty #model #hiphop #summer #picoftheday #happy #tbt #style #motivation #insta_chicago

Na Instagramie jest blisko 48 milionów postów z hashtagiem #chicago. Co istotne wśród najgorętszych dziewięciu fotografii nie ma zazwyczaj roznegliżowanych panienek. Internet wydoroślał i codziennie na nowo weryfikuje definicję influencera (i influencerki).

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Photo by ?: @stacyjoanna

Post udostępniony przez Chicago, IL (@chicago)

Na Facebooku Chicago jest także niezwykle popularne. W Wietrznym Mieście zameldowało się już 19,7 mln użytkowników (SocialBakers).

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię