Drogie Panie – Angel Shot może uratować wam życie!

Nowo spotkani ludzie, randka w ciemno, wypad do baru czy klubu. Bycie świadomym swojego otoczenia jest bardzo ważne. Ale jak uchronić się przed potencjalnie niebezpieczną sytuacją przebywając w towarzystwie nowo poznanej osoby?

Kiedy zaczynasz odczuwać, że sytuacja wymyka się spod kontroli lub niekomfortowo u boku nowo poznanej osoby zamów u kelnera lub barmanki specjalnego drinka o nazwie angel shot. Strzał anioła może uratować ci życie podczas wieczornego wypadu. Zamawiając drinka o nazwie strzał anioła dajesz sygnał obsłudze lokalu, że potrzebujesz pomocy.

 

Coraz więcej lokali ustanawia protokół Angel Shot, gdyż zapewnia on bezpieczeństwo gościom. W USA co 68 sekund dochodzi do napaści seksualnej na kobietę, mężczyznę lub dziecko. W 8 na 10 przypadków sprawcą jest osoba znana ofierze.

Barmani wymieniają trzy rodzaje angel shot. Każdy ma inne znaczenie. W przypadku każdego, drink nie jest przygotowywany jest tylko grą słów mówiącą obsłudze, że czujesz się zagrożona i potrzebujesz pomocy lub że znajdują się w trudnej sytuacji.

Angel Shot Neat lub Angel Shot Straight up

Pierwszy rodzaj „drinka” ratującego życie oznacza, że potrzebujesz eskorty, czyli chcesz aby ktoś z obsługi lokalu odprowadził cię do samochodu.

Angel Shot on the Rocks

Drugi rodzaj strzału anioła oznacza, że potrzebujesz, aby ktoś z obsługi zamówił w twoim imieniu taksówkę lub Ubera, gdyż nie możesz tego sama zrobić.

Angel Shot with Lime lub Angel Shot with a twist

Ten trzeci rodzaj „drinka” oznacza, że sytuacja tak się wymknęła spod kontroli, że chcesz, aby obsługa zadzwoniła w twoim imieniu na policję.

Domowe sposoby na kaca

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię