Interesują Cię zjawiska nadprzyrodzone? Chicago jest miejscem, w którym warto być

Jeśli interesują Cię zjawiska nadprzyrodzone, to Chicago jest miejscem, w którym warto być, według niedawno przeprowadzonego badania.

Według Lawn Love, Chicago zajmuje trzecie miejsce w Stanach Zjednoczonych pod względem aktywności paranormalnej.

Firma analizowała 14 różnych wskaźników, aby sklasyfikować 200 największych miast w Ameryce pod względem występowania zjawisk nadprzyrodzonych. Wszystkie wskaźniki podzielono na cztery kategorie: Obserwacje, nawiedzone miejsca, styl życia i społeczność.

W badaniu Chicago zajęło drugie miejsce pod względem liczby konwencji paranormalnych i „przyjazności wampirów”, trzecie miejsce pod względem liczby obserwacji paranormalnych oraz ósme miejsce pod względem liczby nawiedzonych miejsc.

Jeśli weźmiemy pod uwagę cztery główne kategorie, Chicago było trzecie pod względem stylu życia, czwarte pod względem społeczności, dziesiąte pod względem nawiedzonych miejsc i jedenaste pod względem obserwacji zjawisk paranormalnych.

Według tego systemu, Chicago uzyskało wynik 44,25, co plasuje je na trzecim miejscu, za Los Angeles (59,21) i Nowym Jorkiem (48). Na piątym i szóstym miejscu znalazły się San Diego (42,83) i Nowy Orlean (39,56).

Indianapolis było jedynym innym większym miastem w regionie Midwest, które znalazło się w pierwszej dziesiątce, zajmując dziewiąte miejsce w badaniu, uzyskując wynik 36,82.

Chicago było jednym z pięciu miast w stanie Illinois, które zostały uwzględnione w badaniu Lawn Love. Rockford zajęło tu następne miejsce na liście, na pozycji 59. Aurora uplasowała się na 84. miejscu, Joliet na 93., a Naperville znalazło się na 160. miejscu spośród 200 przebadanych miast pod względem aktywności paranormalnej.

Oto pełna lista dziesięciu miast w Ameryce z największą aktywnością paranormalną, według Lawn Love:

  1. Los Angeles – 59,21
  2. Nowy Jork – 48
  3. Chicago – 44,25
  4. San Diego – 42,83
  5. Nowy Orlean – 39,56
  6. Filadelfia – 38,93
  7. San Antonio – 37,61
  8. Dallas – 37,5
  9. Indianapolis – 36,82
  10. Las Vegas – 36,1

Tak wygląda Chicago z kosmosu

Posłuchaj podcastów: 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię