Ma 33 lata i od 17 lat, niemal bez przerwy, w ciąży

Fot. Instagram Britni Church

Britini Church po raz pierwszy urodziła dziecko mając zaledwie 16 lat. Obecnie ma ich dwanaścioro i prowadzi TikToku profil „Our Large Family Life”.

Od chwili narodzin najstarszej córki mieszkanka Arkansas City w ciąży jest nie ma non stop, z przerwami na lata 2013, 2017 i 2022. Jak mówi – ma już dość, choć jej mąż nie miałby nic przeciwko powiększeniu gromadki.

Dzięki kanałowi na Tik-Toku rodzina Britini zyskała taką popularność, że zainteresowały się nią szerzej media. Portal „TODAY Parents” przeprowadził obszerny wywiad z matką tuzina dzieci, w którym zdradziła kulisy codziennego życia, wydatków, a także – z kim ma potomstwo.

 

Jak mówi – są liczną i wesołą rodziną, która lubi spędzać ze sobą czas, chętnie przy zjeżdżalni wodnej. Z kolei w kwestii wydatków – na samo mleko idzie miesięcznie aż 200 dolarów.

Utrzymanie w ryzach takiego stadka nie może być sprawą prostą, ale Britini Church wygląda na zadowoloną. Choć twierdzi, że już dość dzieci urodziła, może się okazać, że w jej przypadku to prawdziwa Neverending Story.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię