15-latek z Kansas wbił sobie nóż w głowę. Przeżył

Podczas zabawy 15-latek z hrabstwa Bourbon w Kansas wbił sobie w głowę 10-calowy nóż. Cudem uniknął śmierci. Rodzice odetchnęli z ulgą bo lekarzom udało się wyjąć nóż, który utknął w czaszce chłopca.

15-letni Eli Gregg bawił się z rówieśnikami obok domu. Kiedy jego matka usłyszała krzyk dziecka postanowiła sprawdzić, co się dzieje. Kobieta była przekonana, że to część zabawy. Była w błędzie:

„Podszedł do drzwi, a kiedy je otworzył zauważyłam krew i kawałek metalu wbity w twarz. To było szokujące” – powiedziała matka 15-latka w wywiadzie dla „Inside Edition”.  

Prawdopodobnie chłopak bawił się nożem i niefortunnie na niego upadł. Ostrze wbiło się w twarz chłopca i utknęło w jego czaszce. Czubek noża zatrzymał się tuż przy tętnicy szyjnej.

15-latek trafił na stół operacyjny Wydziału Medycznego Uniwersytetu Kansas. Chirurgom udało się wyjąć nóż. Operacja była skomplikowana – lekarze cały czas musieli monitorować dopływ krwi do mózgu chłopca a ostrze usunęli przy pomocy imadła chirurgicznego.

Matka chłopca zarzeka się, że od tej chwili będzie trzymać syna z dala od ostrych przedmiotów. 15-latek wraca do zdrowia, jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię