Gdzie najlepiej sprzedawać swoje rękodzieło? Oto lista 12 najpopularniejszych stron

Sprzedaż ręcznych wyrobów rośnie z roku na roku. Ta stosunkowo mała jeszcze kilka lat temu branża, przyciąga coraz większe rzesze utalentowanych i kreatywnych ludzi poszukujących dodatkowego zarobku.

Oto najpopularniejsze strony internetowe do sprzedaży ręcznie robionych przedmiotów:

1. Absolute Arts

Idealna dla artystów, którzy chcą sprzedawać swoje unikalne dzieła sztuki, w tym rzeźby i obrazy. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się jako artysta. Pierwsze 20 arcydzieł, które wystawisz kwalifikuje się pod bezpłatny plan. Aby wystawić więcej arcydzieł musisz wykupić roczny plan. Stron pobiera również prowizję od sprzedaży od 20 do 35 procent.

2. Artfire

Jest to świetna strona do sprzedaży przedmiotów vintage, materiałów rzemieślniczych i rękodzieł. Za posiadanie sklepu w Artfire pobierana jest niewielka miesięczna opłata oraz procent od sprzedaży.

3. Bonanza

Ta strona pozwala użytkownikom sprzedawać ręcznie robione wyroby na ich stronie oferując dwie formy. Pierwsza to wyliczenie wszystkich produktów z osobna, a następnie automatycznie publikując je w głównych kanałach zakupów, takich jak Google Shopping. Druga forma to oferta sklepu internetowego utworzonego na podstawie listy produktów użytkownika.

4. Crater

Jest to zarówno darmowy program do tworzenia sklepów internetowych, jak i rynek online. Jeśli jesteś sprzedawcą, możesz bezpłatnie założyć własny sklep internetowy. Możesz także zaimportować sklep ze strony eBay do eCrater. Jeśli jesteś kupującym, możesz przeglądać i wyszukiwać miliony produktów w różnych kategoriach.

5. eBay

Tej platformy nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to jeden z lepiej działających serwisów aukcyjnych oferujący wszelkiego rodzaju produkty, w tym rękodzieło i wyroby domowe.

6. Etsy

Etsy to jeden z najbardziej znanych rynków online z rękodziełem. Jest prosta w konfiguracji, umożliwia dotarcie do dużej liczby odbiorców i stale poprawia doświadczenia sprzedających i kupujących. Pobiera niskie opłaty – 0,20 USD za sztukę i opłaty transakcyjne -5%. Jest to dobra strona dla osób rozpoczynających przygodę ze sprzedażą swoich wyrobów.

7. GLC Arts and Crafts Mall

Oferuje artystom i rzemieślnikom kilka różnych miesięcznych planów sprzedaży swoich towarów na ich stronie. Każdy zawiera stałą miesięczną stawkę bez prowizji i opłat konfiguracyjnych. Osoby wystawiające do 300 przedmiotów płacą 4,50 USD i 5% opłaty manipulacyjnej.

8. Indie Cart

Jeśli zajmujesz się marketingiem i sprzedażą przyjaznych dla środowiska ręcznie robionych produktów, jest to idealna witryna dla ciebie. Prowadzenie indywidualnego sklepu indieCart kosztuje 7,50 USD miesięcznie. Nie ma opłat za aukcje ani opłat od ceny końcowej.

9. iCraft Gifts

To miejsce, w którym można sprzedawać ręcznie robioną biżuterię, akcesoria i dzianiny. Możesz wystawić dowolną liczbę przedmiotów już za 10 USD miesięcznie, bez dodatkowej prowizji i opłat za wystawienie. Konfiguracja jest również bardzo łatwa w obsłudze.

10. Meylah

To platforma e-commerce, na której rzemieślnicy i właściciele małych firm mogą sprzedawać ręcznie robione rękodzieło online. Sprzedawcy mogą wystawiać na sprzedaż nie tylko fizyczne produkty, ale także produkty cyfrowe, takie jak wzory, samouczki i cyfrowe pliki do pobrania.

11. Spoonflower

Jest to witryna idealna dla projektantów, którzy nie tworzą fizycznych produktów, tylko sprzedają cyfrowe projekty. Platforma internetowa umożliwia projektantom tworzenie własnych wzorów na takie rzeczy, jak tkaniny, tapety i opakowania na prezenty. Projektanci mogą następnie sprzedawać zaprojektowane przez siebie wzory i przedmioty lub używać ich do tworzenia innych ręcznie robionych przedmiotów. Kupujący wybierają projekt konkretnego sprzedawcy, który jest później umieszczony na wybranym przez kupującego przedmiocie – obrusach, ręcznikach, poduszkach, etc.

12. Zibbet

To internetowa platforma handlowa wystawiająca produkty rzemieślnicze na kilku stronach internetowych jednocześnie. Opłata jest naliczana na podstawie liczby kanałów sprzedaży połączonych z platformą Zibbet. Kanał sprzedaży – zakupów to nic innego jak poszczególne strony na których przedmioty są sprzedawane.

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię