Szykujecie się na odwiedziny Strefy 51?

strefa 51

Stan Nevada. Okolice wyschniętego jeziora Groom. Jak głosi legenda,  to tam możesz spotkać się oko w oko z kosmitami. Według naocznych świadków, w 1947 roku w miasteczku Roswell znajdującym się w pobliżu Strefy 51 rozbił sie statek kosmiczny.

Oczywiście z kosmitami na pokładzie i przynajmniej jeden przeżył wypadek.
W czerwcu obecnego roku na Facebooku pojawiło się zaproszenie do wspólnej imprezy: „Spotkamy się Strefie 51 Centrum UFO. Jakoś się dostaniemy do środka. Zobaczmy tych ich kosmitów.”

Pomysłodawcą akcji jest 20-letni Matty Roberts z Kalifornii. Jak twierdzi, był to tylko żart. Na jego żart odpowiedziało ponad półtora miliona chętnych do najazdu na Strefę 51.

Organizatorowi imprezy nie było do śmiechu kiedy do jego drzwi zapukało paru agentów FBI. Amerykańska armia również nie widzi w tym nic śmiesznego. W oficjalnym komunikacje Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych poinformowały, że zamierzają bronić swojego terenu.

Strefa 51 jest najbardziej strzeżonym miejscem na całym świecie. Na terenie strefy znajduje się tajna baza i poligon wojskowy, a nie przechowywalnia UFO. Na jej terenie odbywają się treningi amerykańskich sił zbrojnych. Przekroczenie granicy strefy 51 może zakończyć się natychmiastowym więzieniem lub śmiercią od postrzału z broni palnej jednego ze strażników. Ich rozkazy są jasne. Nikt niepowołany nie może dostać się na teren Strefy 51, a jeśli już się dostanie to nie może jej opuścić.

Nie sposób nie wspomnieć że jeszcze do 2013 roku rząd amerykański zaprzeczał  że coś takiego jak Strefa 51 istnieje.

Jaki będzie finał Facebookowej akcji? Przekonamy się o tym już w najbliższy piątek, 20 września i na pewno Was poinformujemy.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię