Planujesz “dyniowy” wypad za miasto? Oto kilka naszych propozycji

0
301
Czas czytania około 2 minut

Początek jesieni to nie tyko jesienne kolory, to również zbiory jabłek, kukurydzy i dyni.

W tym czasie farmy z dyniami i kukurydzianymi labiryntami cieszą się powodzeniem wśród dzieci i dorosłych. Bo cóż może być lepszego od niedzielnej przejażdżki wozem czy kucykiem, ciepłej czekolady, kubka cydra i jabłkowego pączka?

Sonny Acres Farm, West Chicago, il

Jesienny festiwal trwa do 3 listopada. Nawiedzona stodoła, przejażdżki konno i kucykami, mini zoo i karuzela to tylko niektóre z atrakcji czekające na młodszych i starszych. Farma została założona w 1883 i do dzisiaj cieszy się powodzeniem wśród lokalnej ludności. Właściciele zapraszają do restauracji i sklepu z upominkami.

Heap’s Giant Pumpkin Farm, Minooka, il

Farma ta zaprasza rodziny do wspólnego spędzenia czasu wśród dyni i kukurydzy. Festiwal trwa do 31 października oferując mini zoo ze zwierzątkami, labirynt kukurydzany, labirynt fasolowy, przejażdżki wozem oraz pyszne przetwory i dynie. A 8 i 9 października od godziny 12 w południe na farmę zawita Sherri Farley z muzyką na żywo.

Bengtson’s Pumpkin Farm and Fall Fest, Homer Glen, il

Jedna z najpiękniejszych farm w Illinois. Prawie 40 lat tradycji. Wyścigi świnek, przejażdżki dla dzieci, mini zoo, zbieranie dyni, stodoła pełna atrakcji, przejażdżki ciągnikiem, tunel pełen przeszkód i wiele, wiele więcej. Restauracja oferuje apple cider donuts, BBQ, pizza, taco i wiele więcej. Farma otwarta jest od 27 września do 3 listopada.

Abbey Farms of Marmion Abbey, Aurora, il

Abby Farms obchodzi w tym roku 70 lecie. Tutaj znajdziesz największy labirynt kukurydziany w powiecie Kane. Jesienny festiwal trwa do 27 października. Jedno w swoim rodzaju miejsce załozone przez mnichów i nadal prowadzona przez mnichów z Marmion Abbey. Jest to farma charytatywna, z której wszystkie wpływy zasilaja misję.

Goebbert’s Pumpkin Patch Farm & Garden Center, South Barrington, il

Festiwal jesienny trwa do 31 października. Znane miejsce większości z nas. Kaczkowe derby, wyścigi świnek, przejażdżki traktorem i kucykami, pokaz magicznych sztuczek, dom strachów i wiele więcej. Red Barn Cafe & Bakery zaprasza na smaczny obiad z naturalnych produktów, apple cider donuts i dyniowe desery.

Odyssey Fun Farm Pumpkin Patch, Tinley Park, il

110 akrów zabawy dla każdego. Samo pole, na którym rosną dynie zajmuje 13 akrów – z pewnością znaleźć swoją dynię nie będzie ci łatwo. Dodatkowo kolejne 5 akrów terenu to atrakcje takie jak mini zoo, labirynt kukurydzy, wyścigi kaczek, krowi zaprzęg, przejażdżki na kucykach, zip line i wiele więcej. Farma otwarta jest do 27 października (nieczynna 1 i 2 października).

Siegel’s Cottonwood Farm Pumpkin Fest, Crest Hill, il

Otwarta każdego dnia od 10 rano do końca października. Ogłoszona #1 farmą przez lokalny Travel Channel i MSN. Tradycja tej farmy sięga już ponad 100 lat, gdzie dzisiaj czwarte pokolenie rodziny Siegel prowadzi to miejsce. Mini zoo, labirynt snajperów jak z prawdziwego filmu grozy, zawody zręcznościowe, zbieranie dyni, labirynt w polu kukurydzy, a do tego pyszne jedzenie.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię