Ciała turystów z USA znalezione na dnie studni

Para spędziła ostatni tydzień sierpnia na wakacjach w Meksyku. Ciała 74-letniej Kathy Harvey i 77-letniego Hirschsohna znaleziono na dnie studni.

Prokuratura stanu Baja California podała w oświadczeniu, że  zaginięcie zostało zgłoszone 2 września. Para emerytów zamierzała wrócić do domu. 31 sierpnia. Jak podało  KFMB-TV obije mieszkali w południowej Kalifornii.

 

Kilka dni od zgłoszenia zaginięcia ich ciała zostały odnalezione przez policję  na dnie studni w Baja. Najpierw namierzono ich samochód w miejscowości Ensenada.

Na razie nie podano żadnych informacji dotyczących przyczyny śmierci ani motywu zbrodni. Trwa dochodzenie w tej sprawie.

Prawie jednocześnie prokuratura stanu Baja California Sur przekazała, że w sobotę na plaży odnaleziono ciało 65-letniego Craiga Harrison w Cabo Pulmo. Sekcja zwłok wykazała, że został on ugodzony nożem w klatkę piersiową.

Harrison, obywatel RPA i Kanady, który na stałe mieszkał  w Meksyku, zaginął 29 sierpnia. Harrison osiedlił się w Cabo San Lucas w 1997 roku.

AL

https://amerykapopolsku.com/2020/09/09/policjanci-postrzelili-13-latka-dziecko-cierpi-na-autyzm/

 

https://amerykapopolsku.com/2020/09/08/szkoly-ktore-korzystaja-z-tzw-projektu-1619-moga-stracic-federalne-dotacje/

 

Rosja rozpoczyna szczepienia przeciwko COVID-19

Meksyk i Karaiby głównym celem podróży Amerykanów w 2021 roku

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię