Donald Trump przerwał wywiad w CBS. Opublikował go przed oficjalną datą emisji

Donald J.Trump Tweeter, @realDomaldTrump

Prezydent Trump w czwartek opublikował swój pełny wywiad, który miał mieć oficjalną emisję na antenie CBS News, w ramach programu „60 Minutes”.

Prezydent zamieścił prawie 40-minutowe nagranie na swoim Facebooku z podpisem: „Spójrzcie na stronniczość, nienawiść i chamstwo w wydaniu 60 Minutes i CBS.”

 

„Dzisiejsza prowadząca, Kristen Welker, jest o wiele gorsza!” – podsumował dziennikarkę, która ma prowadzić czwartkową debatę w telewizji  NBC News.

We wtorek Donald Trump nagrywał wywiad dla CBS News. Program „60 Minutes” w najbliższą niedzielę miał zawierać podwójne rozmowy – jedna z nich miała się odbyć z udziałem Trumpa oraz Mike’a Pence’a, druga zaś – z Joem Bidenem i Kamalą Harris.

Czytaj również: Komisja Senatu zaakceptowała kandydaturę sędzi Amy Coney Barrett. Politycy partii demokratycznej zbojkotowali głosowanie

Trump nagle zakończył wywiad z Lesley Stahl, odbyło się to tuż przed zaplanowaną wspólną rozmową z wiceprezydentem Pence’em. Jak wynika z relacji mediów prezydentowi nie spodobały się pytania zadane przez Stahl. Dodał, że Bidenowi nie są zadawane tzw. „trudne pytania”.

„Chyba mamy już dosyć. Mamy wystarczająco dużo” – powiedział  Trump, i zakończył wywiad.

Następnie na Twitterze prezydent napisał, że Lesley Stahl nie miała na sobie maseczki, kiedy zakończył się wywiad w Białym Domu. W innym poście poinformował, że rozważa opcję wyemitowania niedokończonego programu jeszcze przed niedzielą. Wtedy to zwykle w Telewizji CBS jest transmitowany program „60 Minutes”.

AL

https://amerykapopolsku.com/2020/10/22/burmistrz-chicago-wprowadza-godzine-policyjna-dla-biznesow/

Komisja Senatu zaakceptowała kandydaturę sędzi Amy Coney Barrett. Politycy partii demokratycznej zbojkotowali głosowanie

 

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz
Wpisz swoje imię